Yükleniyor...

Kripto Para Hazine Avı Başlıyor: Büyük Ödül 100.000 Dolar

Kripto hazineleri için büyük bir av vaat eden dünyanın ilk Blockchain tabanlı sanal dünyası Decentraland, lansman için hazırlanıyor.

Kripto Para Hazine Avı Başlıyor Ödül 100.000 Dolar

Kripto hazineleri için büyük bir av vaat eden dünyanın ilk Blockchain tabanlı sanal dünyası Decentraland, lansman için hazırlanıyor. Oyuncular bir avatar oluşturarak 20 Şubat’ta hazina avına başlayacaklar. Katılımcılar, Genesis City’nin sanal dünyasını keşfederken dört gün boyunca birçok token toplayabilecekler.

Ekip tarafından yapılan açıklamada, “Yarışmacılar, dört gün boyunca Genesis City’den kazandığı ganimetleri, NFT’leri ve token’leri, gerçek dünya ürünleriyle değiştirebilecek.” denildi.

Kripto Para Dünyası ile Sanal Dünya Birleşiyor

Decentraland ekibi, lansmanın iki yıldan fazla süren gelişimin doruk noktasını temsil ettiğini belirtti. MANA Blockchain’i üzerinde çalışan tamamen token’ize edilmiş dünya, insanların 3D içerik ve sanal sahneler oluşturmasına izin veriyor; böylece kripto, oyun ve sanal varlıklar dünyasını birleştiriyor.

Decentraland, Ethereum tabanlı platformunu güçlendirmek için kripto para biriminden faydalanıyor ve oyuncular, markalar ve stüdyolar için 3D içerik oluşturabilen ve bunlarla etkileşime girebilen yeni bir ekonomi modeli oluşturuyor. Oyun, kullanıcıların varlıkları yaratmalarına, yönetmelerine ve kendi dijital alanlarında deneyimleme yapmalarına izin veriyor.

Büyük hazine avı başlarken 20.000’den fazla başvurunun yapılması. Ayrıca proje ekibi lansmana özel büyük ödülün 100.000 dolar olacağını açıkladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner