Yükleniyor...

Kripto Para Yatırımcısı Tone Vays Yeni Bir Tahminde Bulundu

Deneyimli kripto para yatırımcısı Tone Vays, yeni bir Bitcoin (BTC) fiyat tahmininde bulundu.

TONE VAYS YENI FIYAT TAHMINI

Deneyimli kripto para yatırımcısı Tone Vays, yeni bir Bitcoin (BTC) fiyat tahmininde bulundu. Eski Bear Stearns risk analisti Tone Vays, BTC’nin önümüzdeki üç yıl içinde 250 bin dolara vuracağı tahminlerinin pervasız olduğunu söyledi. Kendisini uzun vadede Bitcoin boğası olarak tanımlayan Vays, BlockTV’ye BTC’nin 50 bin dolara çıkacağı tahmininin yeterince yüksek olduğunu ifade etti.

Tone Vays Yükseliş Eğiliminden Bahsetti

Tim Draper’in açıklamalarının sorumsuzca olduğunu ifade eden Vays, kendi uzun vadeli tahminlerini iletti. Vays, “Ve işte uzun vadeli tahminlerim: Bitcoin’in 2023 yılında bir yerde 50 bin dolara çıkmasını bekliyordum. Tim Draper ise 2022 sonunda 250 bin dolar tahmini yapıyor. Bence 50 bin dolar çok daha makul bir tahmin. Hâlâ yükseliş eğilimi var” diye konuştu.

Rager, Düşüş Trendi Olduğunu Söyledi

Yakın vadede, analist Josh Rager ise Bitcoin’in 7 bin 600 dolara ulaşmasına rağmen düşüş trendinde kaldığını söyledi. Rager, boğaların momentumu değiştirmek için BTC’nin 8 bin doları zorlaması gerektiğini söylüyor. Rager,“Bu 1 dolarlık hamle sonrasında yükseliş mi hissediyorsunuz? Uzaklaşın ve fiyatın hala bir düşüş trendinde olduğunu göreceksiniz” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner