Kriptoda Axie Infinity dalgası: İki token da zirvede! • Coinkolik
Yükleniyor...

Kriptoda Axie Infinity dalgası: İki token da zirvede!

Oyna kazan projesi Axie Infinity (AXS) ve projenin oyun token'ı olan SLP, günü zirvede geçiriyor.

axs slp

Oyna kazan projesi Axie Infinity (AXS) ve projenin oyun token’ı olan SLP, günü zirvede geçiriyor.

Bir dönemin efsane kripto projesi olan ve oyna kazan modelinin öncüsü kabul edilen Axie Infinity yeniden zirveye yükseldi. Axie Infinity’nin yoğun ilgi görmesiyle birlikte, AXS tarafında yüzde 20’ye varan bir yükseliş görüldü. Ayrıca AXS yükselişi, projenin bir başka token’ı olan SLP’yi de uçurdu. SLP, AXS’ten daha fazla yükselerek günün en çok değer kazanan kripto para birimi oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

AXS, Axie projesinin ekosistem token’ı olarak öne çıkıyor. Diğer taraftan SLP ise Axie projesinin oyun token’ı olarak biliniyor.

AXS ve SLP yükselişte: Güne damga vurdular!

Oyna kazan modeline sahip blockchain tabanlı oyun projesi Axie Infinity (AXS), son yükselişiyle dikkatleri üzerine çekti. AXS yükselişi, aynı zamanda oyunda kullanılan SLP’yi de tetikledi. İkili, en çok yükselen beş kripto para birimi arasında yer alıyor.

AXS SLP

AXS, 17 Ağustos’ta yaşadığı yüzde 16’lık düşüşle oluşturduğu bölgeden iki ay sonra çıkmayı başardı. 5,15 dolar direncini aşan AXS, bu dirençten yüzde 15’lik yükselişe imza attı. AXS, yükselişiyle birlikte SLP’yi de tetikledi.

AXS’ın 28 Ekim tarihinde 5,15 dolar direncini test etmesi, SLP’de yüzde 35’lik yükselişe yol açtı. AXS’ın direnci aşmasıyla birlikte SLP, yüzde 30’luk yükseliş daha yaşadı. SLP, Axie Infinity’nin oyununda kullanılan ve AXS ile ilişkilendirilen bir kripto para olarak biliniyor.

AXS SLP kripto yükseliş

SLP’nin AXS’a göre fiyat oluşturması, AXS tarafındaki hareketliliği önemli bir hale getiriyor. AXS, 5,15 dolar direncini aşarak aylık düşüşüne son verdi. Ekim kapanışının yaklaştığı bugünlerde AXS, büyük bir çıkış yaparak boğaların dikkatini çekti.

AXS tarafında yaşanabilecek yükseliş, beraberinde SLP’yi de yukarıya taşıyacaktır. Ancak AXS’ın düşüş yaşaması, SLP’de daha keskin bir geri çekilmeyi meydana getirebilir.

AXS Axie

AXS’ın yükselişinde 6 dolar seviyesi kritik bir direnç noktası olarak karşımıza çıkıyor. Bu bölgenin aşılması halinde yükseliş devam edebilir. Ancak bölge altında kalınırsa, 5,15 dolar destek olarak çalışabilir. AXS, boğaları peşinden sürükleyebilirse 6 doları aşabilir. Bu bölgenin aşılması, sonraki direnç noktası olarak 6,45 doları ön plana çıkarabilir. 6,45 bölgesi, AXS için boğa bölgesi olarak ön plana çıkıyor. Diğer taraftan AXS, 6,45 doları aşması halinde 6,90 doları test edebilir.

Düşüşün yaşanması halinde AXS, eski direnç bölgesi olan 5,15 doları destek olarak kullanabilir. 5,15 desteğinin kırılması halinde, AXS fiyatı 4,81 dolara geri çekilebilir. Daha da aşağıya bir düşüş ise AXS’ı 4,5 dolara kadar itebilir.

SLP ise AXS ile birlikte hareket ettiği için AXS’ın hareketliliğini takip etmek daha doğru olacaktır. AXS, direnç bölgesini geçtikçe SLP’yi de peşinden sürükleyecektir. Ancak AXS’ın destek bölgelerini kaybetmesi halinde, SLP’de keskin düşüşler görülebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x