Yükleniyor...

LayerZero CEO’sundan Hack İddialarına Yanıt

LayerZero CEO'su Bryan Pellegrino, LayerZero'nun iki kritik güvenilir üçüncü taraf güvenlik açığına sahip olduğu yönündeki suçlamaları reddetti.

DFX Finance Hack Saldirisinda 4 Milyon Dolar Kaybetti

LayerZero CEO’su Bryan Pellegrino, LayerZero’nun iki kritik güvenilir üçüncü taraf güvenlik açığına sahip olduğu yönündeki suçlamaları reddetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CEO açıklamalarında hack iddialarını kesin bir dille reddetti. Birçok kullanıcısını zor durumda bırakabilecek bir durum olmasına karşın CEO şirketinin arkasında.

LayerZero CEO’su Hack İddialarını ve Zaafları Reddetti

Nomad CTO’su James Prestwich, rakip proje LayerZero’ya karşı açıklanmayan üçüncü taraf güvenlik açıklarına sahip olduğunu iddia ederek bir dizi eleştirilerde bulunmuştu.

Prestwich’in eleştirilerine yanıt veren LayerZero CEO’su Bryan Pellegrino, LayerZero’nun kritik üçüncü taraf güvenlik zaaflarına sahip olmadığını söyledi.

Pellegrino, konu hakkında verdiği bir röportajda şunları söyledi:

“Bu, gerçeklere dayalı olarak yüzde 100 yanlış bir durum. Sizden projede çalışmış herhangi bir denetçiyle konuşmanızı rica ediyorum.”

Pellegrino böylelikle rakip bir zincirler arası protokol olan Nomad’ın kurucusu ve CTO’su olan geliştirici James Prestwich tarafından yapılan iddialara yanıt vermiş oldu.

Prestwich, iki güvenlik açığının şu anda iki taraflı bir multisig üzerinde olan LayerZero aktarıcısından kaynaklandığını söyledi. Güvenlik açıkları yalnızca içeriden kişiler veya bilinen kimlikleri olan ekip üyeleri tarafından kullanılabilir ve harici bir açıktan yararlanma riski daha düşük olduğu için raporu yayınlamasının nedenlerinden biri olarak gösterdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x