Li Lin, Huobi’ye İsim Hakları Nedeniyle Dava Açtı  • Coinkolik
Yükleniyor...

Li Lin, Huobi’ye İsim Hakları Nedeniyle Dava Açtı 

Li Lin tarafından kontrol edilen X-Spot Limited, Huobi Global’e karşı ticari marka ihlali nedeniyle dava açtı.

Li Lin tarafından kontrol edilen X-Spot Limited, Huobi Global’e karşı ticari marka ihlali nedeniyle dava açtı.

WuSpeak, Li Lin tarafından kontrol edilen X-Spot Limited’in bugün Hong Kong Özel İdari Bölgesi Yüksek Mahkemesi’nde Huobi Global’e karşı ticari marka ihlali nedeniyle dava açtığını belirtti. Justin Sun, daha önce Li Lin’in kardeşi Li Wei’nin borsanın kendi token’ı olan Huobi Token’ı (HT), pek çok kez ödeme yapmadan satın aldığını öne sürdü ve Li Wei’nin hesabını bloke etti. Bu gelişmelerin ardından Huobi Global, Huobi ticari markasını yeniden kullanmaya başladı.

Huobi’ye İsim Hakkı Davası Açıldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dava, X-Spot Limited’in Huobi ticari markasının haklarını elinde tuttuğunu ve Huobi Gobal’in ticari markayı X-Spot’un izni olmadan kullandığını iddia ediyor.

İlk hissedarlar Huobi Global’deki hisselerini About Capital Management’a devrettiklerinde, Huobi ticari markasının haklarını ellerinde tutmayı ve bu hakların alıcıya veya Huobi’ye devredilmemesini sağlamayı açıkça kabul ettiler. Tarafların hisse devri ve varlık uzlaşma anlaşması, alıcının Huobi ticari markasını kullanmasını açıkça yasaklamaktadır.

Tron kurucusu Justin Sun, 16 Mayıs’ta Huobi kurucusunun kardeşi hakkında önemli açıklamalarda bulunmuştu. Justin Sun, Li Wei’nin para ödemeden Huobi Token aldığını öne sürerek HT DAO Komitesi’nin bu duruma el atmak için harekete geçeceğini belirtmişti. Wei’yi sert sözlerle eleştiren Sun, Huobi kurucusunun kardeşinin HT topluluğuna hiçbir faydası olmadığını savundu. Bu süreçte Justin Sun tarafından yapılan açıklamalar, HT fiyatına olumlu yansımış ve HT yüzde 3 değer kazanmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x