Yükleniyor...

Justin Sun’dan Huobi’de Insider Trading İddiası

Tron'un kurucusu Justin Sun, Huobi kurucusunun kardeşinin sahip olmaması gereken token'lardan kar ettiği iddiasında bulundu.

justin sun sec

Tron’un kurucusu Justin Sun, Huobi kurucusunun kardeşinin sahip olmaması gereken token’lardan kar ettiği iddiasında bulundu.

Jusitn Sun, Huobi kurucusu ve kardeşini insider trading iddiaları ile suçladı. Bununla birlikte Sun, kurucunun kardeşinin bu token’lara sahip olamaması gerektiğini dile getirdi.

Justin Sun, Huobi Kurucusu ve Kardeşini Suçladı

Justin Sun, Huobi’nin kurucusu Li Lin’in küçük kardeşi Li Wei’nin asla milyonlarca ücretsiz token almaması gerektiğini söyledi. Li Wei’nin, geçen aydan itibaren onları satarak kâr elde ettiği öğrenildi.

Tron kurucusu ve Huobi “danışmanı” Justin Sun, Huobi kurucusu Li Lin’in küçük kardeşi Li Wei’nin milyonlarca Huobi yerel token’ın olan HT’yi asla bedavaya almaması gerektiğini söyledi.

Justin Sun Huobinin Isten Cikarma Yapacagini Yalanladi

Sun bugün, Wei’nin tokeni HT ilk dağıtıldığında aldığını ve Nisan ayından bu yana “sürekli satış yaptığını” ve nakde çevirdiğini söyledi.

Sun, düzeltme olarak Huobi’nin Wei ile “geri ödeme için pazarlık yapmak ve kalan HT token’ların imhasını ayarlamak için” görüşmeyi planladığını kast ediyor. Bu durum hakkında Sun şu yorumlarda bulundu:

“Yalnızca bir adalet meselesi değil, aynı zamanda HT DAO topluluğundaki herkesin çıkarlarına en iyi şekilde hizmet edecek.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner