Yükleniyor...

LocalBitcoins’e Güçlü Bir Rakip Geliyor!

Bitruption ticaret platformu, şirketin proje müdürü olan Ole André Knutli tarafından yakın zamanda duyurulan eşler arası bir borsa.

Eşler Arası Kripto Para Borsası LocalBitcoins

Bitruption ticaret platformu, şirketin proje müdürü olan Ole André Knutli tarafından yakın zamanda duyurulan eşler arası bir borsa. Knutli’ye göre, Oslo merkezli ekip kısa bir süre içerisinde tüccarların LocalBitcoins gibi yerel düzeyde kendi küçük ölçekli borsalarını oluşturmasına olanak sağlayacak bir ticaret platformu sunmayı planlıyor.

Bununla birlikte, LocalBitcoins’in aksine Bitruption kullanıcıları çoklu kripto para ticareti yapmasına izin verecek. Başlangıçta, platform banka transferleri ile birlikte yalnızca Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Core (BTC)’u destekleyecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Knutli, “Daha fazla kripto para birimi için destek sunacağız ve daha fazla ödeme seçeneği ekleyeceğiz” dedi.

Şirket kendisini geleneksel borsalardan ayırmaya çalışıyor. Bitruption’ın web sitesinde, “Bitruption, eşler arası bir biçimin özgürlüğünü ve esnekliğini korur. Amacımız, kullanıcılara güvenli ve kullanıcı dostu bir ortamda kripto para ticareti yapmaların için daha fazla seçenek sunmak. Dijital altyapıyı sağlıyoruz ve kullanıcıların uygun gördükleri ticareti yapabilmeleri için piyasalar kurduk.” ibaresi yer alıyor.

Gelişmiş KYC / AML Sistemi

Bitruption, Norveç’teki yetkililere sisteminde yeni bir kara para aklama özelliğinin bulunduğunu söylüyor. Şirket şu anda uzun vadeli güven tesisinin pazarda sahtekarlığa izin vermekten çok daha iyi bir yaklaşım oluşturduğuna inandığından Norveç Mali Denetleme Kurumu’na kayıt olma aşamasında. Platform bu nedenle yasa dışı faaliyetleri ortadan kaldırmak için KYC / AML sistemini uygulayacaktır.

Bitruption başlangıçta Norveçli kullanıcılar için kullanıma sunulacak ve daha sonra pazarda ölçeklendikten sonra uluslararası pazarda genişleyecek.

Şu anda, Bitquick, LocalBitcoins ve LocalBitcoinCash gibi örnekler dışında eşler arası bir şekilde çalışan daha fazla borsa bulunmuyor. Proje müdürü Knutli, “daha fazla köprü kurmamızın hayati” olduğunu savunuyor ve Bitruption’ın sadece bunu yapmaya odaklandığını belirtiyor.

Şirket, projeyi 17 Kasım tarihinde Oslo’daki Cryptofinance konferansında görüşecek. Ayrıca, 28-30 Kasım’da Londra’daki Coingeek konferansında da görüşmeler yapılacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x