Michael Saylor, Bitcoin (BTC) için 250.000 Doları İşaret Etti! • Coinkolik
Yükleniyor...

Michael Saylor, Bitcoin (BTC) için 250.000 Doları İşaret Etti!

MicroStrategy'nin kurucu ortağı Michael Saylor, kripto endüstrisindeki kaos ortamını ele alarak Bitcoin (BTC) hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu.

Michael Saylor CBDClerin Basarisiz Olacagina Inaniyor

MicroStrategy’nin kurucu ortağı Michael Saylor, kripto endüstrisindeki kaos ortamını ele alarak Bitcoin (BTC) hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu.

Bitcoin (BTC) maksimalisti olarak tanınan Michael Saylor, kripto ile ilgili düzenleyici yaptırım eylemlerinin BTC‘nin lehine sonuçlanacağına inanıyor. Saylor, ABD düzenleyicilerinin kripto para birimleri için doğru bir yol olarak görmediğini ve stablecoin’lere, token’lara ve türev varlıklara sevgi beslemediklerini belirtti. Fakat bu durumun zamanla BTC lehine döneceğini belirten maksimalist, BTC’nin 250.000 doları aşacağına dair inancının güçlendiğini ifadelerine ekledi.

“Düzenleyici Baskısı Bitcoin’i (BTC) Durduramaz”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son dönemlerde SEC’in Binance ve Coinbase’e dava açmasıyla daha da ateşlenen düzenleyici konusu, sektördeki büyük isimlere tartışma konusu yaratmaya devam ediyor. Kriptodaki karışılık durumuna değinerek açıklamalar yapan Saylor, düzenleyici baskılarını hedef göstererek görüşlerini şu şekilde belirtti;

“SEC’in görüşü, kripto borsalarının Bitcoin gibi saf dijital emtiaları alıp satması gerektiği ve bu nedenle tüm endüstrinin, belki yarım düzine ila bir düzine başka çalışma kanıtıyla Bitcoin odaklı bir endüstriye doğru rasyonalize edilmeye mahkum olduğu yönünde. belirteçler.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Talha
Talha
5 ay önce

Ya bırak haziranda 100.000 dolar diyordu hani ilerde illaki olur

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x