Yükleniyor...

Microsoft ortaklığı spekülasyon muydu? Yüzde 35’e yakın düşüş!

Microsoft ile ortaklık duyuran Lever Finance (LEVER), yüzde 35'e yakın bir düşüş yaşayarak yatırımcılara hayal kırıklığı yaşattı.

LEVER kripto

Microsoft ile ortaklık duyuran Lever Finance (LEVER), yüzde 35‘e yakın bir düşüş yaşayarak yatırımcılara hayal kırıklığı yaşattı.

Son zamanlarda, kripto sektöründe haber etkisi yoğun bir şekilde işleniyor. Kripto projeleri, ortaklık veya iş birliği duyurularıyla yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Yatırımcılar, beklenti kurarak projelere yöneliyor ve projenin gelişimine ortaklık ediyor.

Ancak bu durum, Lever Finance tarafında beklenildiği gibi gerçekleşmedi. Lever Finance, sansasyonel bir duyuru yapsa da kripto para birimi tarafında hayal kırıklığı yaşattı. Microsoft duyurusundan hemen sonra LEVER, yüzde 35‘e yakın düşüş yaşadı. Yatırımcılar, bunun sebeplerini merak ediyor.

Microsoft ortaklığı haberinden sonra yüzde 35 düştü!

Microsoft ile ortaklık kurduğunu duyuran Lever Finance (LEVER), bu haberin ardından yatırımcıları mağdur etti. LEVER, yüzde 35’e yakın düşüş yaşadı. Arkasındaki sebepler ise merak ediliyor.

Lever Finance, geçtiğimiz gün Medium üzerinden bir duyuru yayımladı. Proje ekibi, bu duyuruda, yapay zeka geliştirmeleri için Microsoft ile ortaklık kurulduğunu belirtti. Haber etkisiyle yatırımcıların projeye yönelik ilgisi arttı. Bu sayede LEVER tarafında ciddi bir yükseliş gözlemlendi.

Ekran Resmi 2023 08 17 14.24.39

Lever Finance’in duyurusu, son düşüşle birlikte spekülasyon olarak değerlendiriliyor. Çünkü proje, haberin ardından büyük çapta bir düşüş yaşadı ve yatırımcıları mağdur etti. Bu konu hakkında ilgili henüz bir açıklama da yapılmadı.

lever finance lever

LEVER, haberin etkisiyle 0.001776 doları görse de bugün 0.001180 dolar civarında işlem görüyor. Projenin kripto para birimi, neredeyse yüzde 35’e yakın düşüş yaşadı. Her ne kadar haber etkisinin geçmesiyle gelen düşüş olarak yansıtılsa da projenin piyasa değeri ve haberin büyüklüğü baz alındığında bu durum akıllarda soru işareti bırakıyor. Spekülasyon bir haber olabileceği ve bu sayede projede yeni gelen yatırımcıların üzerine satış yapıldığı ise konuşulan konular arasında.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x