Mike Novogratz, ETF'lerin onaylanacağını düşünüyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Mike Novogratz, ETF’lerin onaylanacağını düşünüyor

Galaxy Digital'in kurucusu Mike Novogratz, spot Bitcoin ETF'lerinin onaylanacağı görüşünde.

Galaxy Digital Celsiusun Sahip Oldugu Sirketi Aliyor

Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz, spot Bitcoin ETF’lerinin onaylanacağı görüşünde.

Galaxy Digital’in kurucusu olan Mike Novogratz, Bitcoin fiyatının yükselmesiyle birlikte spot Bitcoin ETF’lerinin de onaylanacağını düşünüyor. Novogratz konuya dair görüşlerini paylaştı.

Galaxy Digital kurucusu spot Bitcoin ETF’lerinin Bitcoin’in yükselmesini de arkasına alarak onaylanacağını düşünüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Galaxy Digital Holdings Ltd.’nin kurucusu Mike Novogratz, Bitcoin‘in bu yıl sonuna kadar yükselmesini beklediğini ve ABD’nin Bitcoin borsa yatırım fonlarını (ETF’ler) onaylayacağını tahmin ettiğini söyledi. Novogratz, Bitcoin’in 28.000 ila 32.000 dolar arasında konsolide olduğunu belirtti. SEC’in faiz oranı artışlarının sona ermesiyle birlikte dijital para biriminin daha da yükselme eğiliminde olabileceğini ifade etti.

Bitcoin’in potansiyel bir ETF onayına ilişkin iyimserlikle birlikte geçen ay yüzde 18 ve bu yıl yüzde 84 oranında artış gösterdiğini belirten Novogratz, insanların büyük kazançlar elde ettiğini ve bu nedenle bir miktar arz baskısı olduğunu söyledi. Ayrıca, bir Bitcoin ETF’sinin “muhtemelen gerçekleşeceğini” ve bu durumun BlackRock Inc. ve Invesco gibi şirketlerin daha önce erişemediği yatırımcılara Bitcoin’in yaygın olarak kabul edilmesine yardımcı olacağını belirtti.

mike novogratz kripto

Novogratz, bir Bitcoin ETF’sinin onaylanması durumunda, SEC ve ABD hükümetinin bunun bir varlık olduğunu onayladığına dikkat çekti. Galaxy Digital Holdings Ltd.’nin ABD’de listelenme sürecinin devam ettiğini belirten Novogratz, ancak bu sürecin uzun ve zorlu olduğunu ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x