Yükleniyor...

Milyonlarca XRP yer değiştirdi!

Haftalık fiyat artışının ardından milyonlarca XRP yer değiştirdi.

xrp ripple

Haftalık fiyat artışının ardından milyonlarca XRP yer değiştirdi. Bitstamp borsasına taşınan 28 milyon adet XRP’nin kaynağı ise SideShift kripto borsası olarak açıklandı.

Yüzde 2 düşüş yaşadı

Büyük kripto işlemlerini takip eden popüler blokzinciri platformu Whale Alert, Ripple Labs kripto devi tarafından Bitstamp borsasına taşınan bir başka XRP hareketliliğini tespit etti. Geçtiğimiz hafta boyunca XRP fiyatı yaklaşık yüzde 7’lik önemli bir artış göstererek 0,52473 dolar seviyesine yükseldi. Ancak, aniden yaklaşık yüzde 2 değer kaybederek 0,51425 dolardan el değiştirdi.

Ripple milyonlarca XRP’yi Bitstamp’a aktardı. Whale Alert, XRP merkezli analiz platformu Bithomp tarafından paylaşılan veriler ışığında, Ripple’a ait olduğu kanıtlanan anonim bir cüzdanın, toplam 28 milyon 600 bin XRP’yi Bitstamp borsasına taşıyarak büyük bir transfer gerçekleştirdiğini bildirdi. Söz konusu miktarın değeri ise 14 milyon 648 bin 869 dolara eşdeğer olarak kaydedildi.

Pek çok kişi Ripple Labs’ın burada XRP sattığına inanıyor olsa da, Bitstamp’ın Ripple’ın eskiden On-Demand Liquidity (ODL) olarak bilinen ödeme koridorlarından biri olduğu öngörüldü. Bilindiği üzere Ripple, tüm teknik terimleri anlayamayacak kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirmek amacıyla ODL’yi basitçe “Ripple ödeme hizmeti” olarak yeniden markalama kararı almıştı.

Bithomp ise XRP transferinin kaynağının Kanada merkezli SideShift kripto borsası olduğunu açıkladı. Bu devasa kripto transferini açıklayacak herhangi bir neden kripto topluluğuyla paylaşılmadı. Bunun yanı sıra, bu haftanın başlarında Ripple 75 milyon XRP’yi Whale Alert’ün anonim olduğuna inandığı bir adrese taşıdı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x