Yükleniyor...

Trade yarışmasına Türk damgası

Kripto para borsası OKX tarafından düzenlenen Global Trade Yarışması başladı.

trade

Kripto para borsası OKX tarafından düzenlenen Global Trade Yarışması başladı. 3 Ekim’e kadar sürecek olan yarışma, USDT swap sözleşmeleriyle al-sat yapan OKX kullanıcılarına açık olacak.

Kayıtlar başladı

OKX, düzenlediği etkinliklerle kripto ekosisteminin gelişimine yönelik faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. “Trade Like A Pro” marka kampanyası kapsamında, 2 milyon USDT ödül havuzunun ve bir Tesla Model 3’ün de aralarında yer aldığı ek ödüllü işlem yarışması için kayıt dönemi başladı.

Popüler kripto fenomeni Efe Bulduk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yatırımcıları kayıt olmaları ve Telegram kanalından gelişmeleri takip etmeleri için davette bulundu. Türkiye’de 1. globalde ise 10. sırada olduklarını belirten Bulduk, “Türk ekipleri olarak rahatlıkla ilk 10’a birden çok takım sokabileceğimize inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Trade Like A Pro yarışmasına nasıl kayıt olunur?

Trade Like A Pro yarışmasına takım üyeleri için kayıtlar 8 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Takım liderlerinin kayıtları ise 20 Eylül’e kadar açık olacak. Yarışma 20 Eylül ile 3 Ekim tarihleri arasında olacak.

Yarışmaya katılmaya hak kazanan kullanıcıların sayısı 25 bini aştığında, Apple Watch S8, Airpods Pro, iPhone 15 Pro ve bir Tesla otomobil gibi ek ödüllerin de kilidi açılacak. Aşağıdaki bağlantı linki üzerinden kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Trade Like A Pro kayıt için tıklayınız!


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x