Yükleniyor...

Monero’da (XMR) İşlemleri Daha Gizli Hale Getirecek Yeni Teknolojinin Testleri Başlıyor

Bir "Monero Ekosistem" kullanıcısı, gizliliğiyle ünlü Monero ağında işlemleri daha gizli hale getirecek teknoloji olan Dandelion++'ın yakında uygulamaya alınacağını duyurdu.

Monero XMR 1

Bir “Monero Ekosistem” kullanıcısı, gizliliğiyle ünlü Monero ağında işlemleri daha gizli hale getirecek teknoloji olan Dandelion++’ın yakında uygulamaya alınacağını duyurdu.

Kullanıcı, Reddit üzerinden yaptığı açıklamada, Monero ekibinin Dandelion++’ı uygulamak üzere olduğunu, Dandelion++’ın Monero’nun gizliliğini ağ düzeyinde artacağını ve saldırganların bir işlemi belirli bir düğüme (node) bağlamasını zorlaştıracak bir teknoloji olduğunu belirtti.

Monero geliştirici ekibinin Dandelion++’ı ağa uygulamasının önemli olduğu kadar yeni özelliğin test edilmesinin de önemli olduğunu söyleyen kullanıcı, burada görevin Monero topluluğuna düştüğünü şu sözlerle ifade etti:

Mümkün olduğunca çok kişi Dandelion++ bulunan bir testnet düğümü (node) çalıştırabilirse harika olur. Dandelion++ kullanarak birbirleriyle doğru şekilde iletişim kuran yeterli sayıda düğüm olduğunda her şeyin gerektiği gibi çalıştığından emin olabiliriz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner