Yükleniyor...

Monero’da (XMR) İşlemleri Daha Gizli Hale Getirecek Yeni Teknolojinin Testleri Başlıyor

Bir "Monero Ekosistem" kullanıcısı, gizliliğiyle ünlü Monero ağında işlemleri daha gizli hale getirecek teknoloji olan Dandelion++'ın yakında uygulamaya alınacağını duyurdu.

Monero XMR 1

Bir “Monero Ekosistem” kullanıcısı, gizliliğiyle ünlü Monero ağında işlemleri daha gizli hale getirecek teknoloji olan Dandelion++’ın yakında uygulamaya alınacağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kullanıcı, Reddit üzerinden yaptığı açıklamada, Monero ekibinin Dandelion++’ı uygulamak üzere olduğunu, Dandelion++’ın Monero’nun gizliliğini ağ düzeyinde artacağını ve saldırganların bir işlemi belirli bir düğüme (node) bağlamasını zorlaştıracak bir teknoloji olduğunu belirtti.

Monero geliştirici ekibinin Dandelion++’ı ağa uygulamasının önemli olduğu kadar yeni özelliğin test edilmesinin de önemli olduğunu söyleyen kullanıcı, burada görevin Monero topluluğuna düştüğünü şu sözlerle ifade etti:

Mümkün olduğunca çok kişi Dandelion++ bulunan bir testnet düğümü (node) çalıştırabilirse harika olur. Dandelion++ kullanarak birbirleriyle doğru şekilde iletişim kuran yeterli sayıda düğüm olduğunda her şeyin gerektiği gibi çalıştığından emin olabiliriz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x