NEAR Foundation, Alibaba Cloud ile Ortaklık Kurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

NEAR Foundation, Alibaba Cloud ile Ortaklık Kurdu

NEAR Foundation, Web3 girişimleri kapsamında Alibaba Cloud ile ortaklık kurdu.

alibaba cloud ve near foundation

NEAR Foundation, Web3 girişimleri kapsamında Alibaba Cloud ile ortaklık kurdu.

Google ve Alibaba gibi büyük şirketlerin yürüttüğü bulut hizmetlerine birçok kripto projesi dahil ediliyor. Google Cloud’un birçok girişim ile iş birliğine gittiği bugünlerde, Alibaba Cloud‘dan da benzer hamleler geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Alibaba Cloud, NEAR Protocol‘ün arkasındaki ekip olan NEAR Foundation ile ortaklık kurdu. NEAR token ise haber etkisiyle yükselişe geçti.

NEAR Foundation ile Alibaba Ortaklığı: NEAR Yükseliyor!

NEAR Foundation ve Alibaba Cloud, kurulan ortaklık neticesinde geliştiricilere ve kullanıcılara uzaktan prosedür çağrıları (RPC) hizmeti sunacak.

NEAR Foundation kripto

CoinDesk‘e röportaj veren NEAR Foundation, yapılan ortaklığın Asya ve Orta Doğu‘daki geliştiricilerin ekosisteme erişimini kolaylaştıracağını aktardı. Bu sayede ekip, daha fazla geliştiriciyi NEAR Protocol‘e çekmeyi hedefliyor. Bu sayede, NEAR projesinde doğrulayıcı olmak isteyen geliştiriciler Alibaba Cloud’un hizmetini ve altyapısını kullanabilecekler.

Çin merkezli teknoloji devi Alibaba’nın bilgi işlem ve depolama kolu Alibaba Cloud, NEAR ekosistemine sunduğu destek ile Web3 teknolojisinin gelişimine katkı sağlayacak.

Bu ortaklık duyurusu, NEAR token fiyatına da yansıdı. Popüler kripto para birimi, kısa sürede yükselişe geçti. NEAR, haber öncesi 1.35 dolar seviyelerindeyken haberin yazıldığı sırada 1.5 dolar seviyesinde hareket ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x