Yükleniyor...

NEAR Foundation, Grupo Nutresa ile Ortaklık Kurdu

Merkeziyetsiz akıllı sözleşmeler platformu NEAR Protocol'ün (NEAR) ana kuruluşu NEAR Foundation, Web3 ortaklığı kurduğunu duyurdu.

NEAR Foundation Grupo Nutresa ile Ortaklik Kurdu

Merkeziyetsiz akıllı sözleşmeler platformu NEAR Protocol’ün (NEAR) ana kuruluşu NEAR Foundation, Web3 ortaklığı kurduğunu duyurdu.

Kripto endüstrisinde Web3 girişimleri tüm hızıyla devam ediyor. Gelişen ve benimsenen ekosistemde, yeni teknolojilerin ortaya çıkması için yoğun mesai harcanıyor. Her ne kadar kripto para piyasasında ayı trendi devam etse de geliştirme çalışmalarında olumlu rüzgarlar esiyor. Ülkelerin ve kurumsal devlerin dahil olduğu Web3 ve blockchain girişimleri, küresel ölçekte genişlemesini sürdürüyor. Tüm bu süreçte, NEAR Foundation tarafından da yeni bir hamle geldi. Vakıf, Web3 girişimleri kapsamında yeni bir ortaklık kurdu

NEAR Foundation, Web3 Sektörüne Yoğunlaştı

Popüler merkeziyetsiz kripto para projesinin mimarı NEAR Foundation, Latin Amerika‘da Web3 sadakat programını tanıtmak için gıda devi Grupo Nutresa‘ya katıldı.

NEAR protokolünü kullanan ilk açık kaynaklı sadakat programı olan bu işleyiş, bölge genelinde bir milyon kullanıcıya ulaşmak amacıyla ortaya atıldı.

near foundation ve grupo nutresa ortakligi

Latin Amerika‘nın en büyük işlenmiş gıda şirketlerinden birisi olan Grupo Nutresa için başlatılacak sadakat puanları programı dikkat çekti. Bu program ile birlikte, mevcut sadakat programları NEAR altyapısıyla desteklenen bir platformda toplanacak.

Yeni program, kullanıcıların birden fazla hesaba sahip olma ihtiyacını ortadan kaldıracak ve Grupo Nutresa‘ya müşteri davranışları hakkında analiz sunacak.

NEAR Foundation CEO’su Marieke Flament, “Latin Amerika’nın en büyük çok uluslu şirketlerinden biriyle ortak olmaktan ve ilk Web3 sadakat programında öncülük etmesine yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner