Yükleniyor...

NewsCrypto, Kriptopara Trade Etmede Devrim Yaratıyor

Önde gelen trader eğitim platformlarından biri olan NewsCrypto, en son trade haberlerini, grafik analizlerini ve kripto ile ilgili diğer bilgileri geniş bir topluluğun kullanımına sunuyor

AI NWC predictions

Önde gelen trader eğitim platformlarından biri olan NewsCrypto, en son trade haberlerini, grafik analizlerini ve kripto ile ilgili diğer bilgileri geniş bir topluluğun kullanımına sunuyor. Platform, yatırımcıların bilinçli kararlar almalarına yardımcı olup kriptopara birimlerinin mevcut ve gelecekteki trend yönelimlerini analiz etme fırsatı sağlar. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NewsCrypto, yüksek kaliteli bilgi sağlamanın yanı sıra, yeni ve mevcut yatırımcıların her gün kullandıkları modern analiz araçlarına da sahiptir.

NewsCrypto’nun misyonu, kullanıcı dostu ve verimli bir ortam oluşturmak için en son teknolojiyle desteklenen global bir analitik ekosistem geliştirmektir. Böylece verimli trade yapmayı teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Basit bir ifadeyle, topluluğuna doğru zamanda doğru bilgiyi sağlayarak yatırımcıların hızlı ve rasyonel alım satım kararları vermesine olanak tanır. NewsCrypto bunu temel özellikleri sayesinde başarır.

Temel Özellikleri

NewsCrypto Akademi: Akademi, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli olan trader’ların birinci sınıf trade eğitimine erişmelerini sağlar. Akademi birçok makale ve video kullanıcılar için kolayca erişilebilir hale getirilir. 

Trade Simülasyonu: Trade yapmaya yeni başlayanlar, fonlarını kaybetme korkusu olmadan kolayca nasıl trade yapılacağını öğrenirler. Öte yandan, profesyonel traderlar gerçek trade sürecine benzer bir ortamda farklı stratejiler deneyebilirler.

Market İndikatörleri: Market indikatörleri, yatırımcılara belirli kripto para birimleriyle ilgili mevcut trade koşulları hakkında bilgi veren bir dizi trade araçlarıdır. Bu sayede yatırımcılar, seçtikleri kriptopara birimlerindeki geçmiş ve güncel fiyat eğilimlerini gözlemleyebilirler.

Topluluk Tahminleri:  NewsCrypto kullanıcıları, günlük olarak kriptopara birimlerinin fiyat hareketleri hakkında tahminlerde bulunurlar. Ayrıca bu kriptoparaların performanslarını tartışarak birbirleriyle sohbet edebilirler.

Topluluk tahminlerinin yanı sıra, NewsCrypto üyelerine güvenilir veri ve bilgi sağlar. Verileri toplamak ve işlemek için AI Fiyat Tahmin aracını kullanır. Peki bu araç nasıl çalışır?

AI Tabanlı Fiyat Tahminleri 

Basitçe ifade etmek gerekirse, AI tabanlı fiyat tahmin aracı, Twitter ve diğer finans haber kaynaklarından veriler toplar. Daha sonra, önceden tanımlanmış bir anahtar kelime kümesi kullanılarak erişilen, Tweet’ler veya haber makaleleri aracılığıyla ifade edilen duyguları analiz eder. Topladığı duyguları, bireylerin korkusundan coşkusuna kadar geniş bir ölçekte değerlendirir.

Al tabanlı tahmin aracı, bir varlığın gelecekteki fiyat hareketini tahmin etmek için belirli bir kriptopara birimini tartışan kişilerin toplu duygularını ilgili geçmiş verileriyle karşılaştırır. Bu, benzer analizlerin güncel ve geçmiş verilerinin ilişkilendirilmesiyle elde edilir.

Bu nedenle NewsCrypto, topladığı verilere göre fiyat hareketlerini tahmin eder. Bireylerin duygularını geçmişte benzer fiyat hareketleri varken diğer insanlar tarafından ifade edilenlerle karşılaştırarak çıkarımlarda bulunur.

Elbette tahmin süreci gelişigüzel değildir. Örneğin, Elon Musk gibi bazı etkili kişiler, kriptopara birimlerinin fiyat hareketleri veya ilgili bilgiler hakkında Tweet attığında, katkılarından kaynaklanan duyguların ilgili kripto varlığın fiyat hareketleri üzerinde büyük etkileri vardır.

Daha da önemlisi, ünlü bir kripto uzmanı tarafından yapılan bir katkıya yanıt olarak yapılan beğenilerin, retweetlerin ve yorumların sayısı, puanın belirlenmesinde sıradan insanların katkısına nazaran daha fazla ağırlığa sahiptir. Bu nedenle, AI fiyat tahmin aracı, fiyat hareketlerini tahmin etmek için tüm bireylerin duygularının puan ortalamasını kullanır.

Duyguların, belirli anahtar kelimelerin belirli bir süre içinde kullanıldığında toplanan ve analiz edilen Twitter katkılarından kaynaklandığına dikkat etmek önemlidir. Diğer kaynaklardan gelen haberler için de benzer süreçler geçerlidir.

Yakın gelecekte, NewsCrypto bir sonraki güncelleme setini uyguladığında, AI Fiyat Tahmin Aracı, konuşulan kelimeleri metne dönüştürebilecek ve bunları fiyat hareketi analizine dahil etmesini sağlayacak. 

Bu sayesinde, haberlerdeki kişinin nasıl konuştuğuna – ses tonuna (tonlama) göre kullanıcı duygularını tahmin etmek mümkün olacak. Bu nedenle, bu tür bir duyarlılık, fiyat tahmin sürecinde önemli bir girdi olacaktır.

Ve bu özellik ve işlevlerin 2 yıldır aktif kullanıldığı NewsCrypto platformunun kendi platform içi kriptopara birimi olan NWC ekosistem içerisinde kilit bir role sahiptir. 

NewsCrypto Coin (NWC)

NewsCrypto Coin (NWC), Stellar blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir kripto paradır. Bu arada, NWC, NewsCrypto ekosistemi içinde bir değer birimidir. Aynı zamanda ödeme, biriktirme ve ödüller için kullanıldığı için ekosistem içerisinde bir değişim aracıdır.

NWC token sahipleri, platformun gelişmiş trade özelliklerine erişim hakkına sahip olurlar. NWC tokeninin göze çarpan bir özelliği, token yakma mekanizmasıdır. Spesifik olarak, token yakma mekanizması, NWC tokeninin arzındaki sürekli azalmayı sağlar. Deflasyonist yapısının bir sonucu olarak, token değerinde organik büyüme yaşanmasını tetikler. 

Sonuç

Özetle, NewsCrypto trade bilgileri sunan ve gelecek trendleri gösteren bir eğitim platformudur. Bu, AI Fiyat Tahmin Aracı ile traderlara sağladığı avantajlar çok daha gelişmiş bir noktaya ulaşacaktır. NWC tokeni, platformunun tüm işlevlerine güç sağladığı ve kullanıcıların hem ödeme hemde ekosisteme katkıları sebebi ile aldığı ödül birimi olduğundan dolayı gün geçtikçe kriptopara traderları için daha önemli bir yatırım aracı olacaktır. 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x