Yükleniyor...

NFT Platformu Ethernity, İlk DEX Arzını (IDO) Polkstarter Üzerinden Gerçekleştiriyor

Yatırım turunu tamamladıktan sonra NFT platformu Ethernity, ENR token'larını 8 Mart'ta Polkstarter üzerinden satışa sunacak.

NFT cover

Yatırım turunu tamamladıktan sonra NFT platformu Ethernity, ENR token’larını 8 Mart’ta Polkstarter üzerinden satışa sunacak.

NFT ekosistemi için dijital platform olan Ethernity, Polkstarter üzerinden halka arz yapacak.

Ethernity Polkstarter’a Kote Olacak

Ethernity, vakıflar, DeFi ve sanat için eşsiz token (NF) uygulamaları keşfeden bir platfomdur. Nick Rose Ntertsas tarafından bulunan platform, ünlüler ve halk figürlerini vakıflarla sanat aracılığıyla etkileşime geçmesine olanak tanıyor.

Yapılan basın açıklamasında, Ethernity ERN token’larını 8 Mart 2021’de satışa sunacak.

Platformun amacı, topluluk üyelerinin NFT ekosisteminde katılımını arttırmak olarak gösterildi. ERN token’ları, Ethernity platformunda kripto para olarak işlem görecek.

Açıklamada Ethernity’nin endüstrideki saygın isimlerin desteğini aldığı yazıldı. Black Edge Capital, Morningstar Ventures, Woodstock, Genesis Block Ventures ve Spark Digital Capital’dan destek görse de, hedeflenen miktara ulaşamadı.

Birkaç ünlü insandan destek alan Ethernity, Tyler ve Cameron Winklevoss, DJ olan Alesso, Dimitri Vegas ve Like Mike, İtalyan futbol efsaneleri Paolo Maldini ve Christian Vieri’ye NFT sağladı.

NFT Sektöründeki Büyüme

DeFi dışında, NFT’ler kripto para alanında büyük bir gelişme olarak görülüyor. Bahsedilen insanlarla beraber ünlülerin tamamı NFT çılgınlığına katılıyor.

YouTube yıldızı Paul Logan, Paris Hilton ve Hollywood yıldızları William Shatner ve Ashton Kutcher, NFT tabanlı projeler aracılığıyla yüzbinlerce dolar kazandı.

Christie’nin açık artırma evi, Ethereum’u (ETH) ödeme olarak kabul edeceğini doğruladı. 25 Şubattan 11 Mart’a kadar Gemini’de işlem görecek NFT, benzer projenin Bitcoin kodunun dijital portresi olarak geçen sene 130.000 dolara satılmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x