Yükleniyor...

Nokta Atışı Tahminleriyle Ünlü Analistten Korkutan Bitcoin (BTC) Öngörüsü

Çok az sayıda analist Bitcoin’in (BTC) son fiyat hareketleri konusunda doğru tahminde bulunabildi.

Nokta Atışı Tahminleriyle Ünlenen Analistten Korkutan Bitcoin BTC Öngörüsü scaled

Çok az sayıda analist Bitcoin’in (BTC) son fiyat hareketleri konusunda doğru tahminde bulunabildi. Buna karşın aşağı yönlü hareketleri daha uzun vadeli yükselişlere göre ön plana çıkaran kripto para analisti Dave the Wave, en tutarlı tahminlere sahip analistler arasında yer alıyor.

Bitcoin (BTC) Beklentileri Boşa Çıkardı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

2019’un ortalarında, herkes Bitcoin’in daha yüksek seviyeleri görmesini ve parabolik hareket etmesini beklerken Dave, piyasanın açıkça aşırı gerildiğini söyleyerek ters yönde görüş bildirmişti. Analist, Bitcoin’in fiyatının 6.000 dolara kadar gerileyebileceğini söyleyecek kadar ileri girmiş ve söylediği gibi de olmuştu.

Dave, ilk pozisyonunu almasından aylar sonra Bitcoin 6.250 dolar seviyelerine kadar geriledi ve neredeyse tam olarak analistin tahmin ettiği gibi hareket etti. Şimdi analist son tahminiyle geri döndü.

Analiste Göre Bitcoin’in (BTC) Göreceği Seviyeler

Dave, 19 Ocak’ta attığı bir tweet serisinde, Bitcoin’in 2020’ye giden en olası fiyat yörüngesinin uzun vadeli ters baş ve omuz modeli oluşturmak için Mart ayına kadar 7.000 dolar seviyelerine yavaş yavaş düşeceğini söyledi. Ayrıca bu seviyenin gelecek yıllar için makro dip oluşturacağını belirtti.

Dave, bu grafik modelininin oluşmasının ardından ve Mayıs 2020’deki blok ödülü yarılanmasıyla 10.500 dolar yönündeki kilit direncin üzerinde Bitcoin’in fiyatının güçlü bir yükseliş yapmasını öngörüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x