Anasayfa Bitcoin (BTC) Nokta Atışı Tahminleriyle Ünlü Analistten Korkutan Bitcoin (BTC) Öngörüsü

Nokta Atışı Tahminleriyle Ünlü Analistten Korkutan Bitcoin (BTC) Öngörüsü

Çok az sayıda analist Bitcoin’in (BTC) son fiyat hareketleri konusunda doğru tahminde bulunabildi. Buna karşın aşağı yönlü hareketleri daha uzun vadeli yükselişlere göre ön plana çıkaran kripto para analisti Dave the Wave, en tutarlı tahminlere sahip analistler arasında yer alıyor.

Bitcoin (BTC) Beklentileri Boşa Çıkardı

2019’un ortalarında, herkes Bitcoin’in daha yüksek seviyeleri görmesini ve parabolik hareket etmesini beklerken Dave, piyasanın açıkça aşırı gerildiğini söyleyerek ters yönde görüş bildirmişti. Analist, Bitcoin’in fiyatının 6.000 dolara kadar gerileyebileceğini söyleyecek kadar ileri girmiş ve söylediği gibi de olmuştu.

Dave, ilk pozisyonunu almasından aylar sonra Bitcoin 6.250 dolar seviyelerine kadar geriledi ve neredeyse tam olarak analistin tahmin ettiği gibi hareket etti. Şimdi analist son tahminiyle geri döndü.

Analiste Göre Bitcoin’in (BTC) Göreceği Seviyeler

Dave, 19 Ocak’ta attığı bir tweet serisinde, Bitcoin’in 2020’ye giden en olası fiyat yörüngesinin uzun vadeli ters baş ve omuz modeli oluşturmak için Mart ayına kadar 7.000 dolar seviyelerine yavaş yavaş düşeceğini söyledi. Ayrıca bu seviyenin gelecek yıllar için makro dip oluşturacağını belirtti.

Dave, bu grafik modelininin oluşmasının ardından ve Mayıs 2020’deki blok ödülü yarılanmasıyla 10.500 dolar yönündeki kilit direncin üzerinde Bitcoin’in fiyatının güçlü bir yükseliş yapmasını öngörüyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

775BeğenenlerBeğen
197TakipçilerTakip Et
12,173TakipçilerTakip Et
72AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar