Yükleniyor...

Nvidia CEO’su: Ethereum (ETH) Değerli Olacak

Nvidia CEO'su Jensen Huang, VentureBeat'ten Dean Takashi ile yaptığı röportajda, Ethereum ve proof-of-stake hakkında düşüncelerini paylaştı.

ethereum

Nvidia CEO’su Jensen Huang, VentureBeat’ten Dean Takashi ile yaptığı röportajda, Ethereum ve proof-of-stake hakkında düşüncelerini paylaştı.

Huang, birçok insanın Ethereum’u güvenilir bir ağ olarak gördüğünü ifade ediyor.

“Birçok insan DeFi ve diğer özellikler için Ethereum’a güveniyor. Bu proof-of-stake için harika bir zaman. Proof-of stkae konusunda heyecanlı mıyım? Evet heyecanlıyım.”

Huang, Ethereum’un daha geniş kitleler tarafından benimsenmesi için Ethereum 2.0’ın geldiğini söyledi. Ayrıca daha fazla Ethereum protokolü görebileceğimizi de tahmin edyor.

“Ethereum’un oldukça değerli olacağı belli bir şey. İşlemlerin çok daha hızlı gerçekleşebileceği bir gelecek söz konusu.”

Ethereum Ağının Değeri

Ethereum 2.0’a yönelik daha önemli bir hareketin parçası olan EIP-1559 olarak bilinen Ethereum yükseltmesi, ağın mevcut işlem ücreti sisteminin revize edildiğini görecek.

Kullanıcılar ağın bakımını yapan madencilere değil, ağın kendisine bir ücret gönderecek. Söz konusu ücretler daha sonra yakılacak ve kripto para birimi topluluğu arasında başlı başına tartışmalı bir konu olan genel ETH arzını azaltacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner