ODTÜ Blockchain’den Devconnect’e hazırlık! • Coinkolik
Yükleniyor...

ODTÜ Blockchain’den Devconnect’e hazırlık!

Geçtiğimiz yıl 1500’den fazla katılımcısıyla başkentte blok zincir rüzgârı estiren ODTÜ Blockchain ekibi 17-19 Kasım’da İstanbul’da düzenlenecek olan Devconnect etkinliğine katkıda bulunmak adına Ankara’da CoZone etkinlik salonunda “Ready!

F77bEeMWEAAdFnk

Geçtiğimiz yıl 1500’den fazla katılımcısıyla başkentte blok zincir rüzgârı estiren ODTÜ Blockchain ekibi 17-19 Kasım’da İstanbul’da düzenlenecek olan Devconnect etkinliğine katkıda bulunmak adına Ankara’da CoZone etkinlik salonunda “Ready! Set! Devconnect!” etkinliğiyle önde gelen isimleri ve blok zincir meraklılarını bir araya getiriyor.

ODTÜ Blockchain faaliyetlerini artırıyor!

Destekçileri arasında Ethereum Support Program, Aleo, Cartesi gibi isimlerin bulunduğu etkinlikte Ethereum Foundaiton’dan Skylar ve ayrıca Cartesi ve Aleo ekibinden konuşmacılar yer alacak. Networking ve konuşmalarla geçecek olan etkinliğe katılarak ekosistemde yer alan insanlarla tanışma, görüş alışverişi şansı yakalayabilirsiniz.

Ekran Resmi 2023 10 09 11.21.25
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu muhteşem etkinlik, CoZone’da gerçekleşecek ve saat 13.00 ile 19.00 arasında blokzincir meraklılarını ağırlayacak. Eğer blokzincirin derinliklerine dalmaya ve en yeni gelişmeleri yakından takip etmeye hazırsanız, “Ready! Set! Devconnect!” sizi bekliyor. ESP, Aleo ve Cartesi’nin desteklediği bu etkinlikte, blokzincirin sınırlarını keşfetmek ve geleceği inşa
etmek için bir araya geleceksiniz.

Detayları takip etmek için:
https://twitter.com/odtublockchain
https://instagram.com/odtublockchain
Etkinliğe kaydolmak için:


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x