Yükleniyor...

Önde Gelen Analist 2021’de Yükseleceğini Düşündüğü Altcoin’leri Açıklıyor

Yeni yıl yaklaşırken, kripto para analisti Alex Saunders, DeFi, oyun ve Web 3.

onde gelen analist 2021de yukselecegini dusundugu altcoinleri acikliyor

Yeni yıl yaklaşırken, kripto para analisti Alex Saunders, DeFi, oyun ve Web 3.0 olarak bilinen DWeb’in yükselişe geçeceğini düşünüyor. Bir Altcoin Daily röportajında Saunders, Bitcoin veya Ethereum dışındaki kripto para projelerine 1000 dolarlık bir yatırımı nasıl paylaştıracağını açıkladı. 

Saunders, Bitcoin Satoshi Vision (BSV), Bitcoin Cash (BCH) ve Tron (TRX) gibi ilk 20’deki yer alan ve “ghost chain” olarak nitelediği varlıklardan kaçınılması gerektiğini söylüyor.

Bunun yerine analist, yatırımcıların DeFi ile ilgilenebileceğini ve portföylerinin yaklaşık üçte birini en iyi 10 DeFi projesine tahsis edebileceklerini söylüyor. Özellikle merkeziyetsiz finans Uniswap (UNI) ve SushiSwap (SUSHI) borsalarının yükselişe geçeceğini düşündüğünü söylüyor.

Saunders, bu varsayımsal 1000 dolarlık portföyün bir diğer üçte birlik kısmını ise Enjin (ENJ) ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) gibi önde gelen oyun projelerine paylaştırmayı öneriyor.

Analist yakın zamanda Mike Novogratz ve Galaxy Digital’den bir yatırım alan, DeFi, dApp ve NFT inkübatörü olan RedFOX Labs’e de yatırım yaptı. Saunders ayrıca Game Credits (GAME) adlı eski bir Ethereum tabanlı projeyi araştırıyor.

Saunders, bu varsayımsal portföyün son üçte birinin ise DWeb projelerine yatırılması gerektiğini söylüyor.

Bu yıl teknoloji şirketlerinin sayısız sansür örneğine atıfta bulunarak, merkeziyetsiz web’in gelecek yıl çok yükseleceğini düşünüyor. Bu noktada, özellikle The Graph (GRT) gibi indeksleme protokollerini incelediğini söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x