Yükleniyor...

OneKey geleceği açıklıyor: Lightning Network ve Nostr destekli dünyanın ilk donanım cüzdanı

Donanım cüzdanı teknolojisinde lider bir yenilikçi olan OneKey, çığır açan bir hamleyle Lightning Network ve Nostr desteğine sahip dünyanın ilk donanım cüzdanını tanıttı.

OneKey

Donanım cüzdanı teknolojisinde lider bir yenilikçi olan OneKey, çığır açan bir hamleyle Lightning Network ve Nostr desteğine sahip dünyanın ilk donanım cüzdanını tanıttı. Bu yenilik, hem kripto hem de kripto olmayan kullanıcılar için olasılıkları yükselten önemli bir kilometre taşına işaret ediyor.

Bu makalede, OneKey’in donanım ve yazılım özelliklerini derinlemesine inceleyerek, OneKey ile Lightning Network kullanımından nasıl yararlanabileceğinizi gösteriyoruz.

Lightning Ağı tam olarak nedir?

Lightning Network, Bitcoin blokzincirinde Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin işlemlerini mümkün kılan bir katman-2 çözümüdür.

Lightning Network, katılımcılar arasındaki kanalları kullanarak yavaş işlem hızı ve aşırı enerji kullanımı sorunlarına karşı koyar, böylece daha yavaş olan ana ağın tekli değişimleri onaylamasını beklemeden birden fazla işlem gerçekleştirilebilir.

İşlemlerde devrim yaratıyor: OneKey’in donanım cüzdanı

Lightning Network desteğine sahip öncü donanım cüzdanı olan OneKey, kullanıcıların Lightning Network kullanarak sorunsuz bir şekilde para aktarmasına ve almasına olanak tanır.

Bu, OneKey kullanıcılarının kanalları, faturaları, LND’yi ve diğer karmaşıklıkları kapsamlı bir şekilde anlamak zorunda kalmadan BTC ve Sat işlemlerini yapabileceği anlamına gelir. Donanım cüzdanımız her şeyi sizin için yapar.

Bu temel özellik, işlem hızını ve ölçeklenebilirliği artırarak kripto meraklıları için devrim niteliğinde bir çözüm sunuyor.

Güvenlik ve kolaylıkta yenilik: OneKey yazılımının genişletilmesi

OneKey cüzdanlarının donanımında yenilikler yapmanın yanı sıra, topluluğumuz için deneyimi daha iyi hale getirmek amacıyla çeşitli yazılım özelliklerini de yükselttik.

Lightning Network hesap oluşturma: OneKey, Lightning Network hesaplarını anımsatıcı ifade imzalarına dayalı olarak oluşturarak, oluşturma sürecini basitleştirir ve kullanıcılar için erişilebilirliği artırır.

Sınırsız hesap oluşturma: OneKey kullanıcıları artık tek bir anımsatıcı ifade seti kullanarak sınırsız hesap oluşturabilir ve kripto varlıklarınızı yönetmede benzersiz bir esneklik sağlar.

Çapraz platform avantajları: OneKey’in Canlı Uygulaması, çeşitli platformlarda sorunsuz uyumluluğa sahiptir ve özellikle erişilebilirliğe ve rahatlığa değer veren merkezi olmayan uygulama (dApp) kullanıcılarına hitap eder.

Nostr varlıkları, Amboss gibi dApp’ler OneKey’in Canlı Uygulamasına en son eklenenler. Daha fazla dApp’i burada keşfedin.

Nostr desteği: Nostr protokolü desteğine sahip ilk donanım cüzdanı. Bu entegrasyon, donanım cüzdanımızın bir Nostr İmzalama Cihazı (NSD) olarak işlev görmesini sağlayarak Nostr protokolü içinde güvenli mesaj imzalamaya olanak tanır.

Kullanıcılar mevcut OneKey tohum cümlesini kullanarak özel bir anahtar oluşturabilir ve bunu imzalama için kullanabilir.

Merkeziyetsiz Ordinals gravürü: OneKey aracılığıyla yapılan tüm Ordinal basımları doğrudan Bitcoin blokzincirine güvenli bir şekilde yazılır. Amaç, Ordinals’ı daha merkeziyetsiz ve sansüre dayanıklı hale getirmektir.

OneKey, kullanıcı varlıklarının güvenli ve özerk bir şekilde ele alınmasını sağlayan Ordinals gravür ile merkezsizleştirme taahhüdünü vurgulamaktadır.

LNURL desteği: OneKey, ana akım kullanıcıların Lightning Network Web Standardına (WebLN) erişmesine olanak tanıyan entegrasyonlar aracılığıyla Lightning Network’ü desteklemeye devam ediyor.

Kayda değer avantajlardan bazıları BTC ve Sat’ları kolaylıkla işleme koymak, daha düşük ücretlerden yararlanmak ve QR kodlarının aksine kolaylaştırılmış UX’in keyfini çıkarmaktır.

Lightning Network henüz ilk aşamalarında olduğundan, OneKey kullanıcılarımıza en iyi deneyimi sunmak için Lightning Network ile birlikte büyümek ve yenilik yapmaktan heyecan duymaktadır.

Sırada ne var?

OneKey, Lightning Network’te sürekli yenilik ve genişleme için hazırdır.

Donanım cüzdanlarımız, kullanıcı deneyimlerini geliştirmek ve daha geniş bir işlevsellik yelpazesini kolaylaştırmak için gelecekte Lightning Network adreslerini destekleyecektir.

Ayrıca OneKey, Nostr anahtar yöneticimize ‘nostr.signSchnorr’ işlevini ekleyecektir. Bu yenilikçi özellik, Lightning Network ve Nostr topluluklarının bir Nostr anahtarını sorunsuz bir şekilde Bitcoin cüzdanına dönüştürmelerini sağlıyor. Bu gelişme, OneKey’in kripto para alanındaki kullanıcılarımızın gelişen ihtiyaçları için en yeni çözümleri sunma taahhüdünün bir kanıtıdır.

Ayrıca OneKey, donanım cüzdanı Lightning Network hesaplarıyla sorunsuz entegrasyon sağlayan API arayüzlerini açmayı planlıyor. Bu hamle, hem HD destekli cüzdanlarla hem de donanımla uyumluluk sağlayarak daha birbirine bağlı ve kullanıcı dostu bir ekosistem yaratıyor.

Daha fazla güncelleme için takipte kalın!

Neden OneKey donanım cüzdanı satın almalısınız?

Asıl soru şu: Kripto yolculuğunuzda benzersiz güvenlik, rahatlık ve en güncel cüzdanın keyfini çıkarma şansını kaçırmalı mısınız?

İşte OneKey’i seçmek için en önemli nedenler:

 • 100 açık kaynaklı ve şeffaf.
 • Lightning Network uyumludur.
 • Nostr destekler.
 • Kendi kendine saklama ve soğuk depolama.
 • Sektör lideri güvenlik çipi: ATECC608A
 • Portföy takibi ve sorunsuz kripto yönetimi.
 • Mobil, tarayıcı uzantıları ve masaüstü bilgisayarlarda destek sunan tek noktadan çözüm.
 • Harika kullanıcı deneyimi ve acemi dostu.
 • Aylık 1 milyondan fazla aktif kullanıcı.
 • 1000’den fazla kripto varlığını takas edin ve işlem yapın.
 • Ribbit Capital, Dragonfly ve Coinbase tarafından desteklenmektedir.

Kripto varlıklarınız gibi sizin için önemli olan şeyleri korumak söz konusu olduğunda, OneKey potansiyel tehditlerden korunmanın cevabıdır. OneKey, 2019’daki kuruluşundan bu yana, kullanıcılara güvenli ve güvenilir donanım cüzdanı hizmetleri sunma taahhüdüne sadık kalmıştır.

Güvenlik ve yeniliğin çok önemli olduğu bir dünyada OneKey, topluluğumuza merkezi olmayan finansın heyecan verici dünyasına güvenli bir geçit sunmak için gelişmeye ve yenilik yapmaya devam edeceğine söz veriyor.

OneKey’in bir parçası olun, resmi web sitesini ziyaret edin.

Satın alma seçenekleri için shop.onekey.so veya Amazon‘u ziyaret edin.

OneKey 7/24 satış sonrası desteği garanti eder.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x