OnlyFans'ın ana şirketi, Ethereum satın almış! • Coinkolik
Yükleniyor...

OnlyFans’ın ana şirketi, Ethereum satın almış!

İçerik platformu OnlyFans, geçtiğimiz yıllarda 20 milyon dolarlık Ethereum (ETH) satın aldığını duyurdu.

OnlyFans kripto ethereum

İçerik platformu OnlyFans, geçtiğimiz yıllarda 20 milyon dolarlık Ethereum (ETH) satın aldığını duyurdu.

OnlyFans ana şirketi Fenix ​​International, 2021 ile 2022 yılları arasında kripto para birimlerine yakın davrandığını açıkladı. Şirket, bu iki yılda toplam 19,9 milyon dolarlık Ethereum satın aldı. OnlyFans’ın popülerlik kazanması ve artan ünü, kripto alımını gündeme taşıdı. Ancak şirket, geçmiş yıllarda yaptığı bu satın alımdan 8,5 milyon dolarlık bir kayba maruz kaldı.

OnlyFans’ın ana şirketi, geçmiş yıllarda kriptoya ilgi gösterdi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

OnlyFans’ın ana şirketi Fenix International da kripto yatırımcısı çıktı. Şirket, geçtiğimiz günlerde İngiltere’de yaptığı mali başvuruda, yaklaşık 19,9 milyon dolar Ethereum (ETH) satın aldığını bildirdi. Ancak şirket, FTX’in iflas ettiği dönemdeki düşüşe denk geldiği için 8,5 milyon dolarlık bir kayıp yaşadı. Kasım 2022 sonu itibariyle, şirketin elindeki ETH değeri 11,4 milyon dolara geriledi.

onlyfans kripto

Fenix International’ın kripto alımı yaptığı geçmiş yıllar, kurumsalların en yoğun ilgi gösterdiği dönemdi. Birçok kurumsal şirket, özellikle Bitcoin’e ciddi ilgi gösterdi. Ancak daha sonrasında Terra krizinin patlak vermesi ve FTX’in iflas etmesi, kurumsalların çekilmesine yol açtı. Bugünlerde, kriptoya tekrar kurumsal yatırımcıların girmesi için spot Bitcoin ETF’leri konuşuluyor.

Şirket, her ne kadar kripto konusunda şanslı olmasa da gelir konusunda oldukça güçlü bir büyüme yaşadı. Fenix International’ın geliri 2021’de 4,8 milyar dolarken, 2022’de yüzde 16,6 artışla 5,6 milyar dolara yükseldi.

Diğer taraftan, ana şirkete bağlı OnlyFans’ın içerik oluşturucu sayısında yüzde 47’lik bir artış yaşandı. Abone sayısı ise yüzde 27 arttı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x