Yükleniyor...

Optimism üçüncü OP Airdrop’u başlatıyor

Optimism, OP Airdrop'larının üçüncü turunu başlatacağını duyurdu.

optimism

Optimism, OP Airdrop’larının üçüncü turunu başlatacağını duyurdu. Böylece topluluk üyeleri katılımlarından dolayı ödüllendirilmiş olacak.

Üçüncü tur başlıyor

Yalnızca başlangıçta Airdrop sunan ve daha sonra kullanıcıların ilgisini kaybeden çoğu projenin aksine Optimism, Airdrop’ları zaman içinde katılımı sürdürmek için bir araç olarak kullanmayı başardı. Mart 2022 ve Mayıs 2022’deki OP airdrop’larının ardından Optimism Foundation, aktif OP ana ağ kullanıcılarına yönelik üçüncü tur Airdrop’larını başlattı. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Airdrop’ta 19 milyon OP (yaklaşık 26,22 milyon dolar değerinde) 31 bin cüzdana dağıtılacak. İkinci OP airdrop’u gibi, üçüncüsü de topluluk üyelerini yönetişime katılımlarından dolayı ödüllendirmek için tasarlandı. 

optimism 1

Optimism üçüncü Airdrop nasıl alınır?

Optimism’in üçüncü airdrop’una hak kazanmak için, 20 Ocak ile 20 Temmuz arasında en az yedi gün boyunca OP tokenlerinin delege edilmiş olması gerekiyor. Ayrıca, OP tokenlarınızın devredilen gün sayısıyla çarpımı 18.000 birimi aşmalıdır.

Kullanıcı ödülleri, hesaplanan birimlerin yaklaşık 0,0018 ile çarpılmasıyla hesaplandı. Bu ödül, zincir üzerinde en az bir kez oy kullanan bir adrese yetki veren kullanıcılar için iki katına çıkarıldı. Bununla birlikte OP Vakfı, cüzdan başına 10 bin OP’lik bir ödül üst sınırı belirledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x