Yükleniyor...

Optimism’den airdrop açıklaması: Dağıtılacak 560 milyon dolarlık OP var

Proje, yeni airdrop etkinliklerinin yolda olduğunu dile getirdi.

Optimism'den airdrop açıklaması Dağıtılacak 560 milyon dolarlık OP var

Proje, yeni airdrop etkinliklerinin yolda olduğunu dile getirdi.

Layer-2 projesi Optimism, dördüncü airdrop etkinliği ile 40 milyon dolardan fazla OP dağıttı.

Airdrop, 10 Ocak 2023 ile 10 Ocak 2024 arasında Optimism Superchain üzerinde NFT meydana getiren kullanıcılar için gerçekleştirildi.

Platform tarafından yapılan açıklamaya göre airdrop, web3 ekosistemi içerisinde yer alan sanatçılara teşekkür etme amacıyla düzenlendi. Ek olarak airdrop’un Optimism Superchain’deki ilk airdrop’u olduğu kaydedildi.

Optimism, şimdiye kadar 40,8 milyon dolar değerindeki 10.343.757,81 OP’nin 22.998 adrese dağıtıldığını ifade etti. Kullanıcıların token talebi için 13 Şubat 2025 tarihine kadar süreleri bulunuyor.

Optimism, bu airdrop’u kaçıranlar için bir mesaj da yayımladı.

“Airdrop #4’ü kaçırdıysanız endişelenmeyin daha fazlası da gelecek.
Superchain boyunca verilecek çok daha fazlası var. Gelecekteki airdrop’lar için yaklaşık 560 milyon dolar değerinde OP kaldı.”

OP, haberin ardından yükselişe geçerek yeniden 4 doların üzerine yükseldi. Varlık, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 4.08 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner