Yükleniyor...

PAID Network (PAID) Saldırısının Ayrıntıları Ortaya Çıkıyor

Bir DeFi platformu olan PAID Network (PAID), geçtiğimiz gün hacker’ların saldırısına uğramıştı

paid

Bir DeFi platformu olan PAID Network (PAID), geçtiğimiz gün hacker’ların saldırısına uğramıştı. Konuyla ilgili ayrıntılar da gelmeye başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Gerçekleşen saldırıda, bir bilgisayar korsanı PAID Network ağına girerek, 60 milyon PAID tokenı basmayı başardı. Hacker böylelikle, yaklaşık 3.16 milyon dolar değerindeki 2 binden fazla Ethereum ile kaçmayı başardı. Yapılan saldırının ardından PAID tokenın değeri önemli bir biçimde azaldı.

PAID Network’ün arkasında yer alan ekip, sorunu çözmeye  ve token sahiplerinin kayıplarını telafi etmek için çalıştıklarını açıkladı. Ekip ayrıca, yatırımcıların şuan varlıkla ilgili bir ticaret faaliyetinde bulunmamaları gerektiğini konusunda uyardı:

“Sorunu araştırıyoruz. Likiditeyi çektik ve yeni bir akıllı sözleşme oluşturuyoruz. Böylelikle herkesin orijinal bakiyesini, saldırıdan önceki haline döndüreceğiz.

Akıllı sözleşmeleri tekrar yayınlamamız gerekeceğinden, topluluğumuzu şu anda token ile işlem yapmamaya davet ediyoruz. Bu nedenle bir sonraki güncellememizi beklemenizi rica ediyoruz. Ayrıca mevcut likiditenizi de Uniswap’ten çekmenizi tavsiye ederiz.”

 

 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x