Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Pakistan'ın En Büyük Özel Bankalarından Faysal Bank Ripple Ağına Dahil Oldu!

Pakistan’ın En Büyük Özel Bankalarından Faysal Bank Ripple Ağına Dahil Oldu!

ABONE OL:google-news

Pakistan’ın en büyük özel bankalarından biri olan Faysal Bank Limited (FBL) Ripple ağına dahil oldu. Banka, Ripple hizmeti RippleNet ile yurtdışında yaşayan Pakistanlılara hızlı ve uygun fiyatlı sınır ötesi para gönderme imkanı sağlamayı amaçlıyor.

Faysal Bank, sınır ötesi para transferleri için Ripple’ın xCurrent adlı kurumsal yazılımına güvenecek ancak banka farklı fiat para birimlerinin transferi için XRP token’larını kullanmayacak. Banka ile Ripple arasındaki işbirliğinde imzalar Pakistan’ın Karaçi kentinde görkemli bir törende atıldı.

RippleNet ağında 250’den fazla üye bulunmasına rağmen Faysal Bank bu kapsamlı listeye katılan ilk Pakistanlı finans kurumu oldu. Ripple, son dönemde Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesine odaklanmış durumda. San Francisco merkezli şirketin ağına daha önce Kuveyt Ulusal Bankası (NBK) dahil olmuştu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar