Pepe ve AiDoge 2023 için Potansiyel Taşıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Pepe ve AiDoge 2023 için Potansiyel Taşıyor

Meme tabanlı kripto paralarda son günlerde büyük bir çılgınlık yaşanıyor.

aidoge pepe

Meme tabanlı kripto paralarda son günlerde büyük bir çılgınlık yaşanıyor. Bu kripto paralar, dinamik yapısı nedeniyle kripto piyasalarında heyecan yaratırken mütevazı yatırımlardan önemli getiriler elde etme potansiyelleri yatırımcıları cezbediyor. Büyük yükselişleriyle herkesin dikkatini çeken Pepe ve AiDoge coin’ler ise 2023’ün potansiyelli coin’leri olmaya aday gözüküyor.

AiDoge’un Benzersiz Özelliği Dikkat Çekiyor

AiDoge ile başlayacak olursak trend kripto projesi, ekosistemini oluşturmak için yapay zeka (AI) ve Dogecoin’e benzer bir memecoin’i birleştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Projenin geliştirme ekibi, kullanıcıların herhangi bir fotoğraf düzenleme deneyimi olmadan anında komik meme’ler oluşturmasına olanak tanıyan, yapay zeka ile güçlendirilmiş benzersiz bir “meme oluşturucu” yarattı.

Projeye özgü ERC-20 token olarak Ai öne çıkıyor. Token meme üretiminde kullanılan kredilerin satın alınması için bir ön koşul görevi görüyor. Kullanıcılar Ai token’larını stake ederek günlük kredi ödülleri alma, yeni meme şablonlarına erken erişim gibi avantajlar yakalıyor. Ayrıca içerik oluşturucu yarışmalarına katılım ve platform geliştirme kararlarına oy verme gibi özel avantajlara erişim kazanma fırsatına da sahip olunuyor.

“Herkese açık duvar” olarak adlandırılan özelliğin kullanıcılar tarafından oluşturulan tüm görüntüleri sergileyeceği ve en yüksek sayıda onay alan görüntülere ek Ai token teşvikleri verileceği söyleniyor.

AiDoge satın almak isteyenlerin yüksek talebiyle ön satış yaklaşık 15 milyon doları geçti.

Pepe Coin Yatırımcıların Markajında

Son zamanlarda kripto para topluluğunda popülerlik kazanan Pepe Coin, odak noktası olarak ünlü meme karakteri Kurbağa Pepe’ye yer vererek Dogecoin ve Shiba Inu gibi ana akım kripto para ayrılıyor.

Pepe Coin henüz nisan ayının ortasında piyasaya çıkmasına rağmen Reddit ve Twitter da dahil olmak üzere sosyal medya platformlarında hızla ilgi gördü. Eşgüdümlü meme kampanyası, süreci katalize ederek erken benimsemeyi kolaylaştırdı. Sadece bir ayda ilk yatırımcılarına yüzde 3 bine yakın bir getiri sağladı.

Eş zamanlı olarak, çeşitli medya kuruluşları, binlerce dolar tutarındaki ilk yatırımlarını yalnızca bir hafta içinde milyonlara dönüştürebilen PEPE’deki ilk yatırımcıların hızlı bir şekilde servet yaptığına ilişkin haberler yaydı. Bu durum, bu furyaya katılmak isteyenlerin sayısında bir artışa yol açtı.

Pepe Coin, 5 Mayıs’ta ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00000431 dolardan düşük seviyede fakat potansiyeliyle 2023’ün en iyi coin’lerinden biri olmaya aday.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x