Yükleniyor...
Cycecoin

Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) Yükselmesi İçin Ne Gerektiğini Açıkladı

Peter Brandt, lider kripto para birimi yükselmeden önce lazer gözleri akımına dahil olan Bitcoin’cilerin (BTC) “kayıplarını almaları” gerektiğini söylüyor

btc

Peter Brandt, lider kripto para birimi yükselmeden önce lazer gözleri akımına dahil olan Bitcoin‘cilerin (BTC) “kayıplarını almaları” gerektiğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler isim, Bitcoin’in yükselmesiyle alakalı olarak FOMO yorumunda bulundu. Ona göre FOMO alıcıları ve Bitcoin fiyatı arasında bir ilişki bulunuyor.

Efsanevi trader Peter Brandt yakın tarihli bir tweet’inde, kırmızı lazer gözlü alıcılar teslim olur olmaz Bitcoin’in yükseleceğini düşünüyor:

“Twitter’da lazer gözleri olan tüm FOMO alıcıları zararlarını aldıktan sonra BTC yükselecek.”

Brandt, Wyoming Senatörü Cynthia Lummis ve diğer önde gelen şahsiyetlerin katılımcılar listesine girmesiyle Şubat sonunda Twitter’ı ele geçiren #LaserRayUntil100K mücadelesine atıfta bulunuyor. İnsanlar, en büyük kripto para birimi 100.000 dolara ulaşana kadar, Twitter profil resimlerine Laser Eyes efektini ekliyor. Hashtag, orman yangını gibi gün geçtikçe yayılıyor.

Tüm bu yeni akımdan sonra lider kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 58.354 dolardan yaklaşık yüzde 26 oranında düşüş yaşadı.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 47.752 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Cycecoin
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x