Yükleniyor...

Poloniex’de Bytecoin için 2 Bin İşlem Onayı Gerekiyor

Eğer Poloniex'te Bytecoin ticareti yapmak istiyorsanız paylaşacağımız bu önemli bilgiye dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Bytecoin İşlem Onayı

Eğer Poloniex’te Bytecoin ticareti yapmak istiyorsanız paylaşacağımız bu önemli bilgiye dikkatinizi çekmek istiyoruz. Şu anda standart Bytecoin işlemlerinde 10 işlem doğrulaması gerekiyor. Bytecoin’in standart işlem onayı birçok kripto para biriminden 4 kat daha fazla. Bu, Monero, Bytecoin ve CryptoNight gibi kripto para birimleri arasında geçiş yapılması durumunda bazen güvenilmez madencilik ağının sonucu olarak zaman zaman tıkanmalar yaşanmasından dolayı oluşan bir durum.

Poloniex’te ise Bytecoin işlem onayı limiti bir hayli yüksek. Yakın zamanda Poloniex’te Bytecoin işlemi yapan bir kullanıcı işlemin üstünden 10 saat geçmesine rağmen onay alamadığını görünce tedirgin oldu ve borsaya destek bildiriminde bulundu. Borsanın verdiği cevap ise önemli bir durumu ortaya çıkardı. Borsanın cevabı şu şekilde;

Poloniex Bytecoin

Merhaba Paul,

Bize ulaştığınız için teşekkürler!

Ağ istikrarsızlığı nedeniyle BCN için minimum onay geçici olarak (2000’e) yükseltildi. Sonuç olarak, BCN işlem onayları normalden daha uzun sürebiliyor.

Başka sorunuz varsa lütfen bizimle tekrar iletişime geçmekten çekinmeyin.

Poloniex Destek Ekibi

Poloniex, Bytecoin’i markette listeleyen en büyük borsalardan biri, ancak tek değil. Poloniex kullanan ve Bytecoin ticareti yapacak ya da yapan takipçilerimizin borsanın kripto para biriminin işlem onayı limitini dikkate almaları gerekiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x