Greg Maxwell: Bitcoin SV Sahte Bitcoin Olabilir • Coinkolik
Yükleniyor...

Greg Maxwell: Bitcoin SV Sahte Bitcoin Olabilir

Greg Maxwell, kısa süre önce sahte Satoshi'ye gönderdiği bir e-postanın kamuoyuna açıklanmasıyla manşet oldu.

Bitcoin Cash SV

Greg Maxwell, kısa süre önce sahte Satoshi’ye gönderdiği bir e-postanın kamuoyuna açıklanmasıyla manşet oldu. E-postanın parçaları CoinGeek’te yayınlandı. Maxwell e-postada şöyle diyor:

“BCH’deki etkiniz veya önceliğin herhangi bir şekilde azalması durumunda beni ilgilendiren ilgi alanlarının olumsuz olacağını düşünüyorum. Bu durumun onarılmasında nasıl yardımcı olabileceğimin farkında değilim ama en azından benim gizli yardımımı sunmanın doğru olacağını düşündüm.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha önce Bitcoin Cash’i destekleyen Cornell profesörü ve sık sık Bitcoin ile ilgili yorumlarıyla yakından tanıdığımız Emin Gün Sirer, böyle bir e-posta alışverişinin gerçekleştiğine ihtimal vermiyordu. Nitekim Maxwell bir Bitcointalk yazısında e-posta alışverişini doğruladı.

Wright Şimdi Çok Daha Güçlü

Bitcoin Cash fork’u başlangıçta Bitcoin destekçileri tarafından uzun süre başarısızlığa mahkum edildi. Ağın ilk kez piyasaya sürülmesinden ve Bitcoin’in yüzde 10’una denk alım satım faaliyeti sonrasında Bitcoin Cash tekrar toparlanmadan önce hafif bir kayıp yaşadı.

Son zamanlardaki hard fork ve yeni tartışmalar ticareti hızlandırdı ve bunun sonucu olarak fiyat artışı yaşandı. Fiyatların korunması durumunda Bitcoin Cash’e sahip olan bir kişi USD veya BTC değeri bakımından genel varlıklarını en az ikiye katlayabilir. Bununla birlikte piyasa üç kripto para birimi ile yoluna devam edecek.

Maxwell, dümende Craig Wright’ın olduğu Bitcoin Cash’deki statüsünün devam etmesini istiyor. Bitcoin Talk mesajında de kabul ettiği gibi bu bir “kazan kazan” dolandırıcılığı.

Craig Wright için “dolandırıcı” yakıştırmasının kullanılması bir suçlama olarak kabul ediliyor. Wright, Satoshi Nakamoto olduğu öne sürülen Dave Kleiman’ın mirasının sahibi olarak görülebilir. Ve bu durum Bitcoin Cash fork’unun arkasındaki insanlarda büyük bir isteğe neden oluyor.

Maxwell bunun hayranı değil. Maxwell, ışığı gördüğünü söyleyerek bir grup insanı peşine takmış durumda ve o grubun görüşlerini temsil ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x