Yükleniyor...
Cycecoin

Popüler Analist, Bitcoin’den (BTC) Daha İyi Performans Göstereceğini Düşündüğü 7 Altcoin Açıkladı

Tanınmış bir kripto para analisti, Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye hazır göründüğünü söylediği bir dizi altcoin açıklıyor.  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz

populer analist bitcoinden btc daha iyi performans gosterecegini dusundugu 7 altcoin acikladi 1

Tanınmış bir kripto para analisti, Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye hazır göründüğünü söylediği bir dizi altcoin açıklıyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cantering Clark olarak bilinen anonim bir analist, yayınladığı YouTube videosunda, NFT oluşturma ve alım satımı için bir DeFi ekosistemi olan Shroom.Finance’ın (SHROOM) bunlardan biri olabileceğini söylüyor. 

CoinGecko verilerine göre, piyasa değerine göre 483. sırada yer alan SHROOM, yayın saati itibariyle 0.70 dolar civarında işlem görüyor. Son 30 günde yaklaşık %480 ve son 24 saatte ise %20.8 arttı.

Cantering Clark canlı yayın gerçekleştirdiği sırada altcoin 0.60 dolara yakın işlem görüyordu. Yine de analist, daha fazla yükseleceğini düşünüyor:

“Bu, normalde tüm trade kariyerimde sahip olduğumdan farklı bir bakış açısı. Bunu bir kumar olarak görüyorum. Önemli bir miktar para ile girdim. Kısa vadeli olarak izlemeyeceğim, pek mantıklı değil. 1 doların üzerine çıkacağını düşünüyorum. En azından.”

Analist ayrıca Ethereum (ETH), Polkadot (DOT), Aave (AAVE), Uniswap (UNI), Avalanche (AVAX) ve Solana’nın (SOL) yüzde olarak Bitcoin‘den daha iyi performans göstereceğine inanıyor. Ancak yine BTC’ye kıyasla bu varlıklara yatırım yapmakta daha fazla risk bulunduğuna dikkat çekiyor. 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Cycecoin
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x