Yükleniyor...

Popüler Analist, Patlama Yapmasını Beklediği 6 Altcoin’i Açıkladı

Kripto para analisti Nicholas Merten, Ethereum (ETH), XRP ve Litecoin (LTC) gibi büyük piyasa hacimlerine sahip kripto paralarının BTC karşısında direnç göstermeye başlaması nedeniyle altcoin’lerin Bitcoin'e karşı yükselmeye hazır olduklarını söyledi.

Popüler Analist Patlama Yapmasını Beklediği 6 Altcoin’i Açıkladı

Kripto para analisti Nicholas Merten, Ethereum (ETH), XRP ve Litecoin (LTC) gibi büyük piyasa hacimlerine sahip kripto paralarının BTC karşısında direnç göstermeye başlaması nedeniyle altcoin’lerin Bitcoin’e karşı yükselmeye hazır olduklarını söyledi.

Ethereum’da (ETH) Yükseliş Gözüküyor

Youtube yayını DataDash’in son bölümünde Merten, Ethereum’u inceledi ve ikinci en büyük kripto para biriminin oldukça iyi bir boğa sinyaline sahip olduğunu keşfetti.

XRP’ye gelince, analist kripto para birimininin durumunu kısa vadede iç açıcı görmüyor ancak, Ripple’ın yerli tokeninin yükseliş paternini tamamladıktan sonra BTC’ye karşı parabolik bir yükselişi tetiklemesini bekliyor.

Dikkatini Litecoin’e çeviren Merten, kripto paranın denenmiş ve test edilmiş satın alma bölgesine daldığında LTC’nin Bitcoin’e büyük bir kazanç elde edebileceğini söyledi.

Merten, daha küçük altcoin’lerin Bitcoin’e karşı daha fazla yükseliş potansiyeline sahip olduğunu belirtti. Kyber Network (KNC), Ren (REN), Aave (LEND), Basic Attention Token (BAT), Kava (KAVA) ve iExe RLC’nin (RLC) kısa süreli bir geri çekilme veya konsolidasyon döneminden sonra patlamaya hazır olduğuna inanıyor.

Kripto para analisti, bu altı altcoin’in, büyük sermayeli kripto para birimlerine kıyasla BTC’ye karşı  daha büyük kazançlar elde edeceğine inanıyor. Ayrıca analist uzun vadede bu kripto paraların yüksek karlar getireceğini açıkladı.

Her ne kadar yükseliş beklese de Merten, kripto piyasasının genel olarak öngörülemezliğine dikkat çekiyor ve değişken ve riskli alanda her şeyin olabileceğini söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner