Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre Elrond (EGLD), En İyi Akıllı Sözleşme Platformu Olabilir

Coin Bureau'nun sunucusu, Şubat ayında %700 oranında artan Elrond'ın (EGLD), bir sonraki en iyi akıllı sözleşme platformu olabileceğini söylüyor.

ELROND

Coin Bureau’nun sunucusu, Şubat ayında %700 oranında artan Elrond’ın (EGLD), bir sonraki en iyi akıllı sözleşme platformu olabileceğini söylüyor.

Guy ismiyle tanınan kripto analisti, 640.000 YouTube abonesine, blok zinciri ağı Elrond’un ürünün tek örneği olacak olan bir kripto para birimi ağı oluşturmak için, Bitcoin, Ethereum ve yeni nesil merkezi olmayan platformların benzersiz özelliklerini birleştirdiğini söylüyor.

“Alanın önde gelen birçok kripto para biriminin en iyi özelliklerini birleştirmeyi ve hatta geliştirmeyi başardı. Elrond’un uyarlanabilir durum paylaşımı, Ethereum 2.0’da göreceğimiz parçalama gibidir, ancak daha iyidir. Elrond’un proof of stake’i, Harmony’nin proof of stake’i gibidir ancak daha iyidir. Elrond’un Arwen’i, Cosmos’un CosmWasm’ı gibidir ancak daha iyidir.

Bu üç özelliği birleştirdiğinizde, teorik olarak saniyede diğer akıllı sözleşme blok zincirlerinin toplamından daha fazla işlem gerçekleştirme kapasitesine sahip bir blok zinciri elde edersiniz.”

Elrond blok zincirinin yerel tokenı EGLD, Ocak ayında 30 dolardan başlayan rallisinin ardından şu sıralar 170 dolar civarında işlem görüyor. Ancak Guy, kripto para biriminin patlamaya hazır olduğu konusunda iyimser:

“Elrond’un büyümesi, geçen yaz yapılan ağ lansmanın bu yana katlanarak arttı. Bu büyüme hak edildi ve ufukta çok daha fazlası görünüyor. Elrond’un merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi, 3. ve 4. aşamalarla stake katılımının ve ödüllerinin genişletilmesi ile birlikte, muhtemelen EGLD’a olan talep ciddi biçimde artacaktır.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner