Yükleniyor...

Popüler analistten iddialı Bitcoin tahmini: Çok daha yüksek seviyelere ilerliyor!

Kripto para piyasasının 2022 yılındaki çöküşünü doğru tahmin eden analist, Bitcoin için son derece iddialı konuştu.

Popüler analistten iddialı Bitcoin tahmini, Çok daha yüksek seviyelere ilerliyor!

Kripto para piyasasının 2022 yılındaki çöküşünü doğru tahmin eden analist, Bitcoin için son derece iddialı konuştu..

Sosyal medyada Dave the Wave adıyla tanınan analist, lider kripto para için potansiyel senaryoları ele aldı.

Analistin paylaştığı grafikte, Bitcoin’in 2024 yılının ilk çeyreğinde 70.000 dolara yükseldiği ve ardından yıl ortasında 35.000 dolara kadar gerilediği ve 2025 yılın başlarında 180.000 dolara kadar yükseldiği göze çarpıyor. Sözü geçen grafiği ilk olarak geçtiğimiz kasım ayında paylaşan analist, hafta sonu aynı grafiği yeniden yayımladı.

Bitcoin yükseliş trendinde

Bitcoin’in kısa vadedeki volatilitesini filtreleyerek, varlığın piyasa döngüsünün en yüksek ve en düşük seviyelerini tahmin etmeyi amaçlayan bir yatırım modeli olan logaritmik büyüme eğrisinin (LGC) “satın alma bölgesini” terk ettiğini gösteren bir grafik paylaşan analist, varlığın yükseliş trendinde olduğunu belirtti.

“Piyasa tutumu: İnsanlar, fiyatlar nispeten düşük seviyedeyken satın almakla ilgilenmek yerine fiyatlar yüksek olduğunda satın almayla ilgilenir.
Bitcoin, LCG alım bölgesinden bir yıl kadar sonra çıktı, daha sonra yeniden girecek ve tekrar ziyaret edecek. İnsanların bana satın almak için iyi bir zaman mı sorusu yöneltmesine şaşırıyorum.”

Bitcoin, yazı kaleme alındığı sırada, Bitstamp verilerine göre, 51.788 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner