Yükleniyor...

Popüler Trader, En Fazla Patlama Potansiyeline Sahip Olduğunu Söylediği 2 NFT Projesini Açıklıyor

Kripto para trader’ı ve influencer Tyler Swope, kripto para piyasalarında son zamanlarda popüler olan non-fungible token (NFT) sektörüne yaklaşmanın en iyi yolunu sunuyor

populer tradera gore bu nftler patlamaya hazir

Kripto para trader’ı ve influencer Tyler Swope, kripto para piyasalarında son zamanlarda popüler olan non-fungible token (NFT) sektörüne yaklaşmanın en iyi yolunu sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Swope, özel kripto koleksiyonlarına yatırım yapmanın en akıllı yolunun NFT altyapı token’lara sermaye koymak olduğunu söylüyor. Kripto para trader’ı, NFT yaratma ve ticaret platformu NFTX’i (NFTX), en büyük pazarlardan birisi olan olan OpenSea’ye entegre edilmek üzere ayarlandığı için fayda sağlaması muhtemel altcoin projelerinden biri olarak adlandırıyor.

“OpenSea, her gün büyüyen en büyük NFT pazarıdır… Ancak OpenSea şu an itibariyle NFT alım satımı için sadece bir P2P (eşler arası) pazar yeridir. Bir alıcı ve bir satıcıyı birbirine bağlarlar. Likidite havuzları ve DeFi ile tek başına ticaret yoktur… henüz!”

Swope, NFTX platformunda NFT’lerin bir çapraz varlık takas işleminin sürmekte olduğunu ve kullanıcıların kripto koleksiyonlarını pazar yerlerinde tek bir işlemde takas etmelerine olanak tanıyacağını açıklıyor. Bunun aynı zamanda NFTX’in yanı sıra NFT-tokenasyonuna ve ticareti etkinleştirme protokolüne ($MUSE token’ına sahip olan) NFT20’ye de fayda sağlayacağını söylüyor.

“Bir NFT’niz varsa ve onu Opensea’da SATIŞta olan bir NFT ile değiştirmek istiyorsanız, tüm bunu TEK bir işlemde yapabilirsiniz… bu, NFTX ve NFT20 için ürkütücü bir yükseliş demek.”

Swope, henüz bir token’i olmayan teminatlı NFT kredileri piyasası NFTfi’de de yükseliş yaşanacağını düşündüğünü belirtti. NFTfi ekibinin gelecek için planlarını tartıştığı Şubat sonunda yayınlanan bir blog gönderisine atıfta bulunan Swope, şunları söyledi:

“Bir token’dan söz ettiler. Bir yönetişim. Ekip şunu söyledi: ‘Yönetişim token’ı: Başlangıçtan itibaren NFTfi’yi topluluğun sahip olduğu ve yönettiği bir platform yapmak istedik. Yönetişim token’ı, bu yolculuğun ilk adımıdır.'”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x