PostTech AirDrop'una saatler kaldı! • Coinkolik
Yükleniyor...

PostTech AirDrop’una saatler kaldı!

SocialFi furyasının son zamanlarda öne çıkan ismi PostTech'in AirDrop'una geri sayım başladı.

airdrop

SocialFi furyasının son zamanlarda öne çıkan ismi PostTech‘in AirDrop’una geri sayım başladı.

FriendTech’in ateşleyip, PostTech‘in harladığı SocialFi trendi, bu sefer de AirDrop’u ile gündemde. Kullanıcılar arasında tokenizasyon bağlantısı kuran PostTech, geçtiğimiz saatlerde 1,8 milyon dolar işlem hacmine ulaşarak hem SocialFi sektörünü hem de platformdaki kullancırı heyecanlandırdı. Haberin yazımı itibariyle yalnızca 10 saat sonra AirDrop gerçekleştirecek olan PostTech, piyasanın ilgi odağı haline geldi.

image 3

AirDrop için geri sayım başladı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

AirDrop’a katılım şartlarını ve kurallarını açıklayan PostTech, yaptığı duyuruyla büyük bir ilgi topladı. Kripto paraların zorlu geçen bu döneminde kazanç fırsatı elde etmek isteyen yatırımcılar, çeşitli AirDrop’larda fırsat aramaya devam ediyor. Hem SoialFi rüzgarı hem de AirDrop etkisiyle öne çıkan PostTech, X’te büyük bir etkileşim yakaladı.

AirDrop’u merakla ve ilgiyle bekleyen platform kullanıcıları, daha şimiden PostTech ile ilgili kelimeleri X’te trend haline getirdi. Özellikle de temel analiz tarafında büyük bir coşkuyla ilerleyen PostTech, AirDrop’un yaratmış olduğu ivmeyle beraber nasıl bir duruma evrileceği merakla bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x