Yükleniyor...

Presale Aşamasında Öne Çıkan Yedi Kripto Para (Sponsorlu)

Kripto yatırımcıları, ana akıma ulaşmadan önce maksimum kazanç sağlayabilmek için her zaman bir sonraki büyük projeyi bulmaya çalışır.

metacade reklam icerik

Kripto yatırımcıları, ana akıma ulaşmadan önce maksimum kazanç sağlayabilmek için her zaman bir sonraki büyük projeyi bulmaya çalışır. Bu şansı artırmanın en etkili yollarından biri, ucuz olan mevcut fiyatların önemli ölçüde değer kazanma potansiyeli sunduğu heyecan verici kripto presale etkinliklerini incelemektir.

İster deneyimli bir yatırımcı ister kripto dünyasına ilk adımlarını atmak isteyen birisi olun, işte 2023’te presale sırasında potansiyeliyle öne çıkan 7 kripto para:

  • Metacade (MCADE)
  • ASTL (ASTL)
  • Metropoly (METRO)
  • Sleepcare (SLEEP)
  • LunaOne (XLN)
  • Kryptview (KVT)
  • Hempzilla (HEMZ)

Presale etkinliği nedir?

Genellikle İlk Dijital Para Arzı (ICO) olarak bilinen kripto presale etkinliği, yatırımcıların merkezî olmayan borsalarda (DEX’ler) listelenmeden ve halka açık hale gelmeden önce yeni coinleri ve para birimlerini satın almalarına olanak tanır. Bu etkinlikler, en düşük fiyatlardan yararlanabilen yatırımcılar ve gelişim için çok ihtiyaç duyulan fonları toplayan projeler için karşılıklı fayda sağlar.

Çoğu presale etkinliği birkaç aşamada gerçekleşir ve her ICO aşamasında coin’in değeri artar. Yatırımcılar elbette mümkün olduğunca erkenden satın alım yapmayı ve en iyi potansiyel getiriyi yakalamayı tercih etmektedir. Presale etkinliği sırasındaki fiyat artışları genellikle ilk yatırımcılara küçük getiriler garanti etse de uzun vadeli yüksek kâr payı olasılığı boğa yatırımcısını çekmektedir.

Presale etkinliği sona erdiğinde, projenin yerel token’ı DEX’lere ulaşır. Presale sırasında önemli bir ivme kazanan projeler genellikle önemli bir talep yaratır. Sabit sayıda coin mevcut olduğunda, bu durum erken yatırımcılar için kazançlı getiriler sağlayan önemli fiyat artışlarına yol açabilir.

En umut verici kripto presale’larını bulmak ister misiniz? İşte halka açılmadan önce satın alınabilecek en potansiyelli kripto paralar;

1- Metacade (MCADE) – Şu anda presale’de olan en iyi çok yönlü kripto para

Metacade, oyun meraklılarına kendileri gibi düşünen kişilerle bir topluluk oluşturma ve aynı zamanda metaverse’in en geniş kapsamlı “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) oyunlarının keyfini çıkarma şansı sunan yepyeni bir oyun platformudur. Metacade, blockchain teknolojisini kullanan ve bu alanda türünün ilk örneği olan sanal video oyun salonunda klasik ve modern oyunların keyfini çıkarmak isteyen oyuncuları tek bir platformda bir araya getirecek.

Platformun faaliyetlerini ve gelişimini destekleyen yerel MCADE tokenının akışı çeşitli iç ve dış kaynaklardan sağlanmaktadır. MCADE token sahipleri, ödemeli oyunların yanı sıra çevrimiçi yarışmalara ve ödül çekilişlerine girerek katkıda bulunurlar. Bunun yanı sıra Metacade üzerinden, reklâmlar, harici grupların oyunlarını yayınlamak için alınan ücretler ve 2024’ün birinci çeyreğinden itibaren merkezin iş ilan panosunda oldukça heyecan verici Web3 iş ilanlarına ev sahipliği yapılarak dış finansman elde edilecektir.

Bu gelir, Metacade’de bol miktarda bulunan ödül programlarının temelini oluşturuyor. Örneğin, Create2Earn (Kazanmak için Oluştur) programı, platformun P2E mekaniği ile birlikte çalışarak kullanıcıları alfa paylaşımı, incelemeler yazma ve canlı sohbetlere katkıda bulunma yoluyla toplulukla etkileşime girdikleri için kripto paralar ile ödüllendiriyor.

Metacade’in heyecan verici white paper‘ı, platformu GameFi inovasyonunun ön sıralarına taşımak için güçlü planlar sunuyor ve çığır açan Metagrants programını 2023’ün üçüncü çeyreğinden itibaren uygulamaya koyuyor. Oyun geliştiricileri, yalnızca Metacade için yepyeni P2E oyunlarının tasarımını, geliştirilmesini ve piyasaya sürülmesini desteklemek için kripto fonu başvurusunda bulunuyor. Bu başvurular, oy kullanarak kendi favorilerini öne çıkarmak isteyen topluluğun önüne çıkıyor. Kazananlar finansman ve üretim yardımı alıyor.

Patlayan P2E oyun devrimine liderlik etmek için pazara giden zorlayıcı bir yol ve yol haritası ve MCADE coin’e bağlı güçlü tokenomikler ile Metacade’in presale’ının ilk aşamalarında neden bu kadar başarılı olduğu anlaşılabilir. Hala mevcutken 2023’te presale sırasında satın alınacak en iyi kripto para olabilir!

>>> Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz <<<

2- ASTL (ASTL) – Düzenli gelir sağlayan yeni madencilik platformu

ASTL, kullanıcılara maliyetli ekipman satın alma veya kiralamaya ihtiyaç duymadan madencilik yoluyla istikrarlı bir gelir elde etmenin yeni bir yolunu sunan yepyeni bir blok zinciri madencilik platformudur. Hong Kong merkezli altyapı şirketi Astol Ltd’nin kripto ürünü ASTL, token sahiplerinin ASTL’nin madencilik operasyonlarını desteklemek için kullandıkları bilgisayar gücünden faydalanmalarını sağlıyor.

Buna karşılık, token sahipleri ASTL’nin madencilik yaptıkları para birimlerinden oluşan çeşitli kripto portföyüne erişim yoluyla sabit, düzenli bir gelir elde ediyor. Geniş kapsamlı portföy, ASTL’nin piyasadaki dalgalanmaları dengeleyerek olası kayıpları en aza indirmesine ve token sahiplerinin portföylerinin durumunu sürekli olarak takip etmek zorunda kalmak yerine ASTL’nin izleme sistemi aracılığıyla yatırımlarının kendileri için çalışmasına izin vermesine olanak tanıyor.

Bu, ASTL’nin kendisini kripto madenciliği ve yatırımlarına son derece erişilebilir bir giriş noktası olarak konumlandırmasına yardımcı oldu, çünkü kullanıcılar önemli bir kripto bilgisi kataloğuna ihtiyaç duymadan sürece dâhil olabiliyorlar.

ASTL, fiyatları 100 ila 5000 dolar arasında değişen üç paket halinde (Light, Classic ve Rich) Nisan 2023’e kadar presale’de sunulacak token’ları piyasaya sürdü. Daha yüksek değerli paketlerden birini seçen yatırımcılar, daha yüksek bir yatırım getirisi bekleyebilir. Yeni madencilik yöntemleri ve kolay erişilebilir yaklaşımları ASTL’yi en iyi kripto presale’lerinden biri haline getiriyor.

3- Metropoly – Yeni bir mülkte hisse sahibi olun ve gelir elde edin

Metropoly, işlemleri çevrimiçi hale getirerek ve mülk sahipliğini yeni nesil yatırımcılara açarak emlâk sektörünü sarsmayı amaçlayan yeni bir kripto projesidir. Yerel METRO token sahipleri, gerçek dünyadaki mülk alımlarında olduğu gibi 60 gün yerine 20 saniye içinde gerçekleştirilen işlemlerle, devasa peşinatlar vermeye gerek kalmadan gerçek dünyadaki fiziksel binalarda hisse sahibi olabilirler.

Yatırımcılar, banka kredisi, transfer formu veya avukat evraklarını beklemeye gerek kalmadan 100 dolardan başlayan herhangi bir tutarda gayrimenkul hissesi satın alabilirler. Yatırım yaptıkları anda kira geliri yoluyla pasif gelir elde edilir.

Her mülk Metropoly’nin uzman ekibi tarafından yönetilir ve bakımı yapılır, bu da yatırımcıları vicdansız ve istenmeyen kiracılara karşı korurken mülkün bakımı ve onarımı için usta bulma konusunda endişelenme zahmetini ortadan kaldırır. Mülkün değeri arttıkça, her bir METRO coin’in yatırım getirisi de artar.

Gayrimenkul işlemlerinin yüzde 90’ından fazlası çevrimdışı gerçekleşirken, Metropoly emlâk piyasasını çeşitlendirmek için muazzam bir fırsat tespit etti. SolidProof sertifikası platformun akıllı sözleşme kodunu doğrularken, ekip titiz CertiK denetimine tabi tutuldu.

Presale, yedinci aşamasını çoktan sattı, bu nedenle yatırımcılar en iyi kripto presale’lerinden birine hızlı bir şekilde yatırım yapmak için bu olağanüstü fırsatın üzerine balıklama atlamalıdır. METRO DEX’lere ulaştığında 100 dolar olan mevcut fiyatın hızla yükselmesi bekleniyor.

4- Sleepcare (SLEEP) – Sağlıklı uykuyu ödüllendiren SocialFi uygulaması

Sleep Care, kullanıcılara daha sağlıklı bir yaşam tarzı sürmeyi teşvik eden ve pasif gelir elde etmelerini sağlamak için blokzincir teknolojisinin gücünden yararlanarak gittikçe büyüyen SocialFi kripto projelerinden biridir. Sleep Care, Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiştir ve kullanıcıların uykularından para kazanmalarını sağlayacaktır.

Uygulama, kullanıcılar uyurken akıllı telefonlar tarafından toplanan GPS, vücut sensörleri ve fiziksel aktivite verilerini kullanarak daha iyi bir uyku için önemli ödüller sunuyor. Kullanıcılar, yerel SLEEP tokeninin kazanılmasını tetiklemek için en az beş saat uyku uyumalıdır. Aylık liderlik tabloları ise kullanıcıları alışkanlıklarını geliştirmeye ve potansiyel olarak yüksek kripto ödülleri kazanmaya motive etmektedir.

SocialFi büyüyen bir kripto sektörü ve Sleep Care’in yenilikçi kullanımı, SLEEP token’larının değerinin DEX’lerde listelendiğinde yükselebileceği tahminleriyle, presale aşamasında satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri haline getiriyor.

Özellikle platformun, kullanıcıları daha sağlıklı bir yaşam tarzı sürmeye teşvik etmek için motivasyon ve destek sağlamayı amaçlayan destekleyici bir topluluk havası yaratma planları ve bu Web3 sektöründe devam eden büyüme göz önüne alındığında, 50 dolarlık mevcut değer oldukça iyi görünüyor.

5- LunaOne (XLN) – Çok yönlü bir odak noktası olan evrensel metaverse projesi

LunaOne, merkezî olmayan oyun, iş ve eğitim çözümleri sunan yepyeni bir metaverse projesidir. Çevrimiçi pazar yeri, gerçek dünyadaki fiziksel ürünler ve HFT’ler için sürükleyici ve etkileşimli bir alışveriş deneyimi, bir P2E oyun bölümü, sanal işyeri sahipliği ve gayrimenkul yatırım fırsatları sunmaktadır.

Kullanıcılar VR başlıkları kullanarak sanal etkinliklere ve sergilere ev sahipliği yapabilirler. Metaverse resmî olarak faaliyete geçmeden önce LunaOne’ın kendi merkezî olmayan blok zincirinin bir parçasını oluşturacak olan merkezî olmayan dosya depolama hizmetlerinden yararlanabilirler.

LunaOne, XLN token sahiplerine projenin geleceğini şekillendirme şansı sunan merkezî olmayan otonom bir organizasyondur (DAO). Şu anda çok düşük işlem ücretleri sağlayan Binance Akıllı Zinciri üzerinde barındırılan yerel XLN token’ı, metaverse içindeki tüm işlemleri kolaylaştırarak ödüller sağlıyor ve projenin işleyişini mümkün kılıyor.

Sosyal medyada şimdiden önemli bir takipçi kitlesi edinen ve 2023 ve sonrası için önde gelen bir Web3 metaverse platformu olmaya aday görünen proje, token başına 0,025 dolardan potansiyelli bir presale kripto seçeneğidir.

6- Metablaze (MBLZ) – Yeni P2E oyunu presale’da ilgi çekiyor

Fonlarını heyecan verici yeni bir P2E platformuna yatırmak isteyen yatırımcıların Metablaze‘i göz önünde bulundurmaları tavsiye edilir. Bu yeni P2E oyunu, koleksiyoncuların toplayabileceği etkileyici fotogerçekçi grafiklere sahip bir dizi çarpıcı NFT koleksiyonu başlattı.

Bu NFT’ler Metablaze’in yeni P2E oyunu Galaxia Blue’da, kullanıcıların dünyayı gezebilecekleri, yeni alanlar keşfedebilecekleri ve düşmanlara karşı savaşırken karakterlerini geliştirebilecekleri sürükleyici bir sanal dünyada kullanılabilecek.

Oynanış, NFT koleksiyonları ve fon ödülleri de dâhil olmak üzere tüm platformun temelini oluşturan MBLZ tokenı, bugüne kadar 3,7 milyon dolardan fazla yatırım alarak presale aşamasında büyük bir başarı elde etti. Şu anki 0,00015069 dolarlık fiyat, yeni nesil P2E hayranlarını platformuna çekerken oyun tamamen piyasaya sürüldüğünde erken yatırımcılara önemli getiriler sağlayabilir.

7- Hempzilla (HEMZ) – Kenevir ve CBD sektörü kriptoya yöneliyor

En ilgi çekici kripto presale projelerinden biri, CBD ve kenevir üreticileri ile müşterileri arasında endüstri genelinde bir ekosistem oluşturmak için ilişkiler kurmayı amaçlayan HEMZ tokenını piyasaya süren çevrimiçi bir CBD ve kenevir işletmesi olan Hempzilla‘dır.

Hempzilla’nın 2024 yılına kadar 30 milyar dolara ulaşacağı tahmin edilen bu büyüyen pazarda, sürdürülebilir yöntemleri teşvik etmeyi amaçlayan planlarında çevre dostu olması öne çıkıyor. Sektör genelinde %52’nin üzerindeki net kâr marjlarıyla HEMZ’in yükselişe geçme ve erken yatırımcılar için zengin getiriler sağlama potansiyeli bulunmaktadır.

HEMZ presale açılış aşaması, satılan 100 milyon token ile başarıyla tamamlandı. Toplam 600 milyon tokenlık presale arzı ve her turda artan HEMZ fiyatı ile, 0,036 dolarlık mevcut değer, erken yatırımcıların bu büyüyen pazarda potansiyel olarak büyük getiriler elde etmesi için oldukça iyi bir değer gibi görünüyor.

Metacade, şu anda presale’de potansiyel taşıyan kripto para olarak öne çıkıyor.

MCADE tokenının presale etkinliği, Metacade‘in açılışından bu yana geçen 10 hafta içinde 5.3m dolar toplamasını sağladı. Bu miktar, GameFi hayranları arasında durdurulamaz bir ivme yaratarak artmaya devam ediyor.

Fiyat tahminleri 2023’te 1 dolarlık bir token fiyatının gerçekçi bir hedef olduğunu belirtirken, şimdi satın almak için en iyi kripto para birimini arayan yatırımcılar, çok geç olmadan MCADE’e mevcut 0.013 dolar fiyatından yatırım yapabilirler.

Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x