Yükleniyor...

ProBit Global, Ethereum Hacim Yarışması Düzenliyor

Kripto borsası ProBit Global, düzenlediği Ethereum hacim yarışmasında 5 bin USDT'lik ödül dağıtıyor.

IMG 1747

Kripto borsası ProBit Global, düzenlediği Ethereum hacim yarışmasında 5 bin USDT’lik ödül dağıtıyor.

ProBit Global, 15 Mayıs tarihine kadar sürecek Ethereum hacim yarışmasıyla sahnede. Bu etkinlikte, 5 bin USDT’lik bir ödül havuzu oluşturuldu. Hacim yarışmasında başarılı olan ilk 20, bu ödül havuzundan pay alabilecekler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hacim yarışmasının birincisi yaklaşık 450 USDT’lik bir ödülün sahibi olacak. Ayrıca yirminci sıradaki yarışmacıya da 175 USDT ödül verilecek.

ProBit Global, Ethereum Hacim Yarışması için Ödüllerini Belirledi

ProBit Global, yaklaşık 5 gün daha devam edecek bir etkinlikte, 5 bin USDT kadar ödül dağıtıyor. Bu etkinlik, Ethereum işlem hacmi yarışması olarak ön plana çıkıyor. Etkinliğe katılmak isteyen yatırımcıların bazı şartları yerine getirmesi gerekiyor.

ProBit Global‘in hacim yarışmasına katılmak isteyen kullanıcıların, yaklaşık 100 PROB‘u platformda stake etmesi gerekiyor. Daha sonra kullanıcılar, stake ettiği PROB‘ları yarışma bitene kadar korumak zorunda olacak. Hacim yarışmasının sıralamaları, USDT‘ye çevrilen toplam işlem hacmi ile hesaplanacak. Ayrıca PROB’lar 180 gün boyunca kilitli kalacak ve diğer yarışmalara katılmak için de kullanılabilecek.

15 Mayıs‘ta sonuçlanacak Ethereum işlem hacminde, ETH/USDT paritesi kullanılacak. Bu paritede işlem yapan kullanıcılar, etkinlik sonunda girdikleri dereceye göre ödüllendirilecekler.

Etkinliğin birincisine 450 dolar, ikincisine 390 dolar ve üçüncüsüne 350 dolar ödül verilecek. Etkinlik sonunda, ödül havuzu ilk yirmi arasında dağıtılmış olacak.

Etkinliğe katılmak isteyenler; buradan ilgili sayfaya gidebilirler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x