Puma, Web3 Deneyimi Programı Başlatıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Puma, Web3 Deneyimi Programı Başlatıyor

Ayakkabı üreticisi Puma, Web3 deneyim programı başlatarak bu alana adım atıyor.

puma

Ayakkabı üreticisi Puma, Web3 deneyim programı başlatarak bu alana adım atıyor.

Büyük firmalar Web3 alanında adım atmaya devam ediyor. Bununla birlikte ayakkabı üreticisi Puma, Web3 alanına deneyim sunacak hizmetini Twitter hesabından duyurdu.

Puma, Web3 Deneyim Girişimini Twitter Hesabından Duyurdu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Puma, 13 Haziran’da 3D Metaverse deneyimi olan Black Station’ı piyasaya sürdü. Black Station, Puma Pass NFT sahiplerine özel avantajlar sunmak üzere tasarlanmış bir deneyimsel ev olarak geliştirildi.

Puma, deneyimin herkesin keşfedebileceği bir platform olduğunu belirtiyor, ancak yalnızca Puma Pass sahipleri RB token’larına sahip olduklarında dijital “Rulebreaker” spor ayakkabısı satın alabilir ve diğer dijital giyilebilir ürünleri talep edebilirler.

RB token’ı sahipleri, 13-20 Haziran tarihleri arasında Black Station’da token’larını alabilir ve çeşitli ürün damlalarına erişim izni alabilirler. Black Station’ın bu yıl birkaç genel etkinliği planlanmış ve 2024’te NFT indirimleri sunulması beklenmektedir.

Deneyim, 23 Haziran tarihine kadar açık kalacak. Puma, daha önce alternatif zincirleri araştırdıklarını ancak Ethereum’da kalmaya karar verdiklerini açıklamıştı. Bu nedenle, kullanıcılar ETH kullanarak cüzdanlarını bağlayabilir veya kredi kartıyla dijital koleksiyonlar satın alabilirler.

Puma’nın Ethereum ile ilgili çalışmalara olan ilgisi, Şubat 2022’de Ethereum Ad Hizmeti alan adı kaydetmesi ve Twitter adını Puma.eth olarak değiştirmesiyle de gözlemlenmişti. Puma o dönemde Cool Cats NFT, Lazy Lions, Gutter Cat Gang ve CatBlox gibi çeşitli kedi temalı NFT koleksiyonlarına yatırım yapmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x