Yükleniyor...

Pyth Network’te (PYTH) ATH geldi: Stakedrop çılgınlığı!

Stakedrop furyasının güçlü projelerinden Pyth Network (PYTH) soluksuz yükselişiyle yeni bir ATH'ye imza attı.

image

Stakedrop furyasının güçlü projelerinden Pyth Network (PYTH) soluksuz yükselişiyle yeni bir ATH’ye imza attı.

Aynı ekosistemde yer alan ve henüz tokenize olmamış projelerin stake edilerek kullanıcılara airdrop fırsatı sağlaması, stakedrop furyasını başlatmıştı. Özellikle de Cosmos ekosistemi, Celestia’a (TIA) stakerlarına çeşitli airdroplar atarak büyük bir gelir kapısı yarattı.

Daha sonrasında ise Pyth Network (PYTH) piyasayı salladı. Solana ekosisteminin yeni projelerinden olan PYTH, stakedrop ihtimalleri doğrultusunda zirve yapmaya devam ediyor. Dün akşam itibarıyla bir X gönderisinde airdrop sinyallerini veren popüler proje, uzun bir süre daha adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Neredeyse hiç fire vermedi!

9 Ocak’ta 0,2270 dolara iğne atan PYTH aldığı destek ile beraber adeta patlama yaptı. Yalnızca birkaç günü alt seviyede kapatan PYTH 35 gün içinde yüzde 190’lık bir artış ortaya koydu.

Haberin yazımı itibarıyla 0,6650 dolardan el değiştiren PYTH, stakedrop furyasının devam etmesi, BTC’nin 50.000 doların üzerinde günü kapatması veya BTC dominansının düşmesi durumunda yukarı yönlü fiyatlamasını sürdürebilir. Böyle bir senaryoda Fibonacci indikatörüne göre sırasıyla 0,7262 – 0,9783 ve 1,2304 dolara bir hamle gelebilir. İşerin ters gittiği bir süreçte ise destek seviyesi olarak sırasıyla 0,5983 – 0,4992 – 0,38 ve 0,2270 dolar seviyeleri destek olarak takip edilebilir.

Ekran Resmi 2024 02 14 09.43.12

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner