Reddit topluluğunun çıkardığı kripto para uçuşa geçti! • Coinkolik
Yükleniyor...

Reddit topluluğunun çıkardığı kripto para uçuşa geçti!

Reddit'in kripto topluluğu tarafından oluşturulan MOON, yöneticilerin yeni duyurusuyla yüzde 150'ye yakın yükseliş yaşadı.

Reddit moon yükseliş

Reddit’in kripto topluluğu tarafından oluşturulan MOON, yöneticilerin yeni duyurusuyla yüzde 150’ye yakın yükseliş yaşadı.

Kripto para sektörü günden güne yeni oyunculara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Son dönemlerin popüler kripto para birimleri ise Reddit platformundan çıkıyor. Reddit’te yer alan topluluklar, kendi kripto para birimlerini çıkarmaya başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu kripto para birimlerinden birisi olan r/CryptoCurrency Moons (MOON), proje ekibinden gelen yeni açıklamalar ile dikkat çeken bir yükselişe imza attı. MOON, gün içerisinde yüzde 150’ye yakın fiyat artışı gerçekleştirdi.

reddit moon

MOON token güne damga vurdu

Reddit’in r/CryptoCurrency moderatörleri tarafından piyasaya sürülen ve topluluğun desteğini alan MOON, son 24 saatte yaşadığı yükseliş ile 0,054 dolar seviyesinden 0,15 dolara yükseldi. Çarpıcı yükseliş, proje ekibinin açıklamalarıyla paralel gerçekleşti. Ekip, MOON token’ın tamamen topluluğa ait hale getirileceğini bildirdi.

r/CryptoCurrency moon token

r/CryptoCurrency moderatör ekibi, ay sonuna kadar token sözleşmesinin güncelleneceğini ve yöneticilerin sözleşmeden feragat edeceğini açıkladı. Böylelikle MOON, tamamen yatırımcıların idaresine kalacak. Yani ekip, herhangi bir sözleşme değişikliği gerçekleştiremeyecek.

MOON token’ı tamamen merkeziyetsiz hale getirecek bu hamle, yatırımcıları da iştahlandırdı. MOON işlem hacmi son 24 saatte 3,5 milyon dolara yaklaştı. Toplam piyasa değeri 16 milyon doları bulan MOON, yatırımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

Ayrıca bu sözleşme değişikliği, MOON token arzının enflasyonist yapısını da ortadan kaldıracak. Böylelikle token sözleşmesi, yeni MOON basmayacak.

Reddit’in r/CryptoCurrency moderatörleri ve MOON geliştiricileri olan ekip, Community Tank adlı cüzdanda yer alan MOON’ların yakılacağını duyurdu. Yakım ile birlikte dolaşım arzından 83 milyon MOON çıkarılacak.

Diğer taraftan ekip, MOON token gidişatıyla ilgili planlamada topluluk ile birlikte hareket edeceğini açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x