Yükleniyor...

Revolut, İşlem Ücretlerini Düşürdü

Revolut, yaptığı açıklamada kripto para alım satım işlem ücretlerini ekimden itibaren yaklaşık yüzde 20 düşüreceğini açıkladı.

Revolut Islem Ucretlerini Dusurdu

Revolut, yaptığı açıklamada kripto para alım satım işlem ücretlerini ekimden itibaren yaklaşık yüzde 20 düşüreceğini açıkladı.

Firma, duyuruyu müşterilerine gönderdiği maille gerçekleştirdi.

Revolut, Kötü Piyasaya Rağmen İşlem Ücretlerini Düşürüyor

İngiltere merkezli Revolut, son zamanlarda yaptığı açıklamalar ve aldığı kararlar ile sık sık gündemde yer alıyor. Avrupa’da 17 milyon müşterisi olan ve kripto para hizmetleri için onay alan şirket, kripto alanındaki iş gücünü arttıracağını da açıklamıştı.

revoult
Revolut’tan gelen açıklama

Firma gönderdiği mailde müşterilerine kripto alım ve satım ücretlerini yüzde 2,50’den yüzde 1,99’a veya 0,99 euroya (hangisi daha yüksekse) düşürüldüğünü iletti.

Oranlarda açıklanan düşüş yüzde yaklaşık 20,4’lük bir orana tekabül ediyor. Kripto para piyasasının ayı döneminde olmasına rağmen gelen bu düşüş şirketin kullanıcı yanlısı olduğu olarak yorumlandı.

Ayrıca Revolut, Ağustos ayında kripto öğrenme platformunun lansmanını yaparken tanıttığı “Öğren ve Kazan” sisteminde sonra ayda yaklaşık 1,5 milyon yeni kullanıcı kazandığını duyurmuştu. Özellikle “Öğren ve Kazan” kullanıcılar, dünya çapında en az 32 ülkeden platformu kullandığı da açıklandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner