Yükleniyor...

Ripple-SEC Davasında Kritik Tarih Belirlendi!

Ripple ile SEC mücadelesinde son düzlüğe girildi, davanın avukatı, Hinman belgeleri hakkında yeni söylemlerde bulunarak o tarihi işaret etti.

xrp

Ripple ile SEC mücadelesinde son düzlüğe girildi, davanın avukatı, Hinman belgeleri hakkında yeni söylemlerde bulunarak o tarihi işaret etti.

Kripto endüstrisini kasıp kavurmaya devam eden Ripple-SEC çekişmesinde, yeni detaylar ortaya çıktı. Özellikle de dün itibariyle davada bir adım öne geçen Ripple cephesi, piyasada büyük bir etki yarattı. Bu durumun da Ripple’a (XRP) fiyat olarak yansıması, ekosistemi coşkuya boğdu. Davayla ilgili son gelişme olarak davanın avukatı, Hinman belgelerinin 6 Haziran’a kadar halka açıklanabileceğini öne sürdü.

dava

Gözler, 6 Haziran’a Çevrildi

Savunma avukatı ve eski federal savcı olan James, Hinman belgelerinin bir önceki mahkeme kararına dayanarak 6 Haziran’a kadar kamuoyuna açıklanmasını bekliyor. Hinman belgeleri, esas olarak Ethereum’un (ETH) bir menkul kıymet olmadığını belirten SEC’in eski finans direktörü Bill Hinman’ın 2018 tarihli bir konuşmasıyla ilgili. Belgeler ise SEC’in bu olay hakkındaki iç tartışmasını içeriyor.

Kripto sektörünü uzun zamandır meşgul eden Ripple-SEC davası, özellikle de Hinman belgeleriyle farklı bir boyuta taşındı. Çok büyük bir yatırımcı kitlesine sahip olan Ripple’ın, davada önce geçmesi hem XRP’ye hem de diğer altcoin’lere can suyu oldu. Avukatın 6 Haziran’ı işaret etmesiyle birlikte neredeyse bütün kripto yatırımcısı, gözlerini bu tarihe çevirdi. Kripto endüstrisinin geleceğinde büyük bir rol oynayacak olan Ripple-SEC davası, milyonlarca kişi tarafından yakınen takip ediliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner