Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple’ı (XRP) 2020'de Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Taşıyacak Temel Faktörler

Ripple’ı (XRP) 2020’de Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Taşıyacak Temel Faktörler

ABONE OL:google-news

Bitcoin ve Ripple (XRP) başta olmak üzere kripto para birimi piyasası uzun bir yol kat etti ve birkaç yolla gelişti. Pizza satın almak için Bitcoin kullanılmaya başlanıldığından beri, kripto para birimleri suçluların yasadışı faaliyetlerini sürdürmeleri için bir araç olarak damgalandı. Ayrıca, en önde gelen kripto para birimlerinin tüm zamanların en yüksek fiyatlarına ulaştığı 2017’de kripto paralar zenginlik aracı olarak görüldü.

Ripple (XRP) CEO’su: Faydalı Kripto Paralar Büyüyecek

Kripto endüstrisi olgunlaştıkça, gerçek patronajı ve dolayısıyla gerçek büyümeyi çekmek için yukarıda belirtilen faktörlerden daha fazlasına ihtiyaç varmış gibi görünüyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse daha önce yapılan bir röportajda, spekülasyon ve yasadışı kullanım yerine, faydalı olmaları, kripto para birimi projelerinin büyümesini belirleyeceğini belirtti.

 Yıllar önce Kripto gerçekten yasadışı olarak kullanılıyordu. Ayrıca, ipek yolu (silk road) ve yasadışı kullanım davaları gibi alanlar, o zaman gördüğümüz spekülatif baloncuğa sebep oldular. 2019, 2020 ve sonrasında da görmeye devam edeceğimizi düşünüyorum. Bu teknolojiler gerçek sorunları nasıl çözecek? Gerçek bir fayda yokluğunda, tüm pazarın büyüyeceğini ve potansiyelini haklı çıkartabileceğini düşünmüyorum.

Ripple (XRP) Yüzde 80 İndirim Sağlıyor

Ripple kullanımının seçeneklerinden biri, XRP tabanlı bir ödeme platformu olan, talep üzerine likiditenin (ODL), 2020 yılında hacmi artacak ve daha fazla koridor açacak olmasıdır. Garlinghouse’a göre 2020’de XRP’nin odak noktası bu gibi görünüyor.

Bu arada, XRP zaten Ripple’in müşterileri için gerçek problemleri çözüyor gibi görünüyor. Son zamanlarda, ABD’deki ve Ripple’nin önde gelen müşterilerinden biri olan havale şirketi SendFriend, havale ücretlerini %80 oranında düşürmek için Talep Üzerine Likidite hizmetini kullandı.

Ripple Blockchain Araştırma Girişimi Connect konferansında (UBRI) SendFriend CEO’su David Lyton’a göre, geleneksel para transferleri çok pahalı, ancak Ripple’nin Blockchain tabanlı ODL’si, uluslararası para transferlerinin maliyetini arttıran yüksek ücretlerden sorumlu olan işletme sermayesi ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve en az %75 oranında ucuz para transferi gerçekleştiriyor.

Ripple, bu yıl müşterilerini daha iyi hizmet vermek amacıyla şirketi stratejik bir konuma yerleştirmek için hazırlanabilecek ortaklıklar ve yatırımlar dahil olmak üzere bazı stratejik hamleler yaptı. Kamu hizmetleri odak noktası olduğu için, 2020 sektör içinde büyük bir sarsıntıya yol açabilir. Hangi projelerin yaşayacağına bağlı olarak, kripto paraların ne gibi yenilikler sunacağı önem kazanacak ve Ripple bununla yüzleşmeye hazır görünüyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

923BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
18,360TakipçilerTakip Et
613AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar