Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Ripple, XRP Portföyü İçin Çalışma Arkadaşı Alıyor

Ripple, XRP Portföyü İçin Çalışma Arkadaşı Alıyor

ABONE OL:google-news

Ripple, şirketin devasa XRP’leri için bir strateji oluşturmaya yardımcı olacak bir baş ekonomist arıyor.

Ripple, şu anda en büyük üçüncü kripto para biriminin toplam arzının yarısından fazlası olan 54.642.632.616 XRP’ye sahip olduğunu söylüyor. Aralık 2017’de şirket, tüm token’ları bir kerede satmamaya söz verdi ve 55 milyar XRP’yi kriptografik olarak güvence altına alınmış emanet hesaplarına kilitledi.

Şirket şimdi, ekonomik düşünceye yenilikçi yaklaşımlar uygulama açısından “kendini kanıtlamış düşünce lideri” olan, ekonomi alanında doktora sahibi birini arıyor. Ripple, iş ilanında şu ifadeleri kullanıyor:

“Bu rolde, özellikle XRP piyasalarında kripto para birimindeki piyasa dinamiklerini inceleyeceksiniz. Ripple’ın XRP varlıklarının yönetimi ile ilgili stratejiler geliştirmek için para politikası ve makroekonomik ilkeler hakkındaki sağlam bilginizi kullanacaksınız.”

Son aylarda Ripple, kripto borsalarında programlı olarak XRP satma uygulamasını durdurdu. Bunun yerine Ripple, sınır ötesi ödeme ürünü On-Demand Liquidity’yi (ODL) beslemek için aynı anda on milyonlarca dolar değerinde XRP alıp sattığını söylüyor.

Şirketin şu anda toplamda 31 açık pozisyonu var. Ripple ayrıca, XRP Ledger etrafında “küresel XRP geliştirici topluluğunu dahil etmek, desteklemek, etkinleştirmek ve büyütmek için girişimler geliştirmek ve bunlara liderlik etmek” için bir geliştirici ilişkileri direktörü arıyor. Ek olarak şirket, yakın zamanda yeniden markalanan XRP yatırım ve geliştirme kolu olan RippleX için bir personel şefi arıyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar