Yükleniyor...

Ripple, XRP Portföyü İçin Çalışma Arkadaşı Alıyor

Ripple, şirketin devasa XRP‘leri için bir strateji oluşturmaya yardımcı olacak bir baş ekonomist arıyor

ripple calisma arkadasi xrp

Ripple, şirketin devasa XRP’leri için bir strateji oluşturmaya yardımcı olacak bir baş ekonomist arıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple, şu anda en büyük üçüncü kripto para biriminin toplam arzının yarısından fazlası olan 54.642.632.616 XRP’ye sahip olduğunu söylüyor. Aralık 2017’de şirket, tüm token’ları bir kerede satmamaya söz verdi ve 55 milyar XRP’yi kriptografik olarak güvence altına alınmış emanet hesaplarına kilitledi.

Şirket şimdi, ekonomik düşünceye yenilikçi yaklaşımlar uygulama açısından “kendini kanıtlamış düşünce lideri” olan, ekonomi alanında doktora sahibi birini arıyor. Ripple, iş ilanında şu ifadeleri kullanıyor:

“Bu rolde, özellikle XRP piyasalarında kripto para birimindeki piyasa dinamiklerini inceleyeceksiniz. Ripple’ın XRP varlıklarının yönetimi ile ilgili stratejiler geliştirmek için para politikası ve makroekonomik ilkeler hakkındaki sağlam bilginizi kullanacaksınız.”

Son aylarda Ripple, kripto borsalarında programlı olarak XRP satma uygulamasını durdurdu. Bunun yerine Ripple, sınır ötesi ödeme ürünü On-Demand Liquidity’yi (ODL) beslemek için aynı anda on milyonlarca dolar değerinde XRP alıp sattığını söylüyor.

Şirketin şu anda toplamda 31 açık pozisyonu var. Ripple ayrıca, XRP Ledger etrafında “küresel XRP geliştirici topluluğunu dahil etmek, desteklemek, etkinleştirmek ve büyütmek için girişimler geliştirmek ve bunlara liderlik etmek” için bir geliştirici ilişkileri direktörü arıyor. Ek olarak şirket, yakın zamanda yeniden markalanan XRP yatırım ve geliştirme kolu olan RippleX için bir personel şefi arıyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x