Yükleniyor...
Sponsored

SafeMoon, V2’ye Geçişine Rağmen Değerinin Neredeyse Yüzde 80’ini Kaybetti

Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki bir altcoin projesi olan DeFi token'ı SafeMoon'un değeri, daha fazla ilgi uyandırmak için lanse edilen bir ağ yükseltmesine rağmen önemli ölçüde düştü.

safemoon2

Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki bir altcoin projesi olan DeFi token’ı SafeMoon’un değeri, daha fazla ilgi uyandırmak için lanse edilen bir ağ yükseltmesine rağmen önemli ölçüde düştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

1 Ocak 2022 ile 19 Haziran arasında SafeMoon’un değeri %78,8 düşüşle 0,000002285 dolardan 0,0000000003635 dolara geriledi. SafeMoon fiyatı, Mart ayı sonlarında bazı önemli kısa vadeli kazançlar elde etmesine rağmen dar bir aralıkta işlem görüyor. SafeMoon yazının yazıldığı sırada ise 0.00051574 dolardan işlem görüyordu.

Özellikle, fiyat düzeltmesi, genel kripto para piyasası duygularıyla bağlantılı. Bununla birlikte SafeMoon, daha fazla kullanıcı çekmenin yanı sıra gelecek için farklı gelişmelerin kilidini açarken kripto para biriminin kalitesini, güvenliğini ve erişilebilirliğini artırmayı amaçlayan V2 yükseltmesinden geçti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x