Yükleniyor...

Sektörün En Ünlü Analisti İddialı Konuştu: Bitcoin (BTC) Fiyatı 100.000 Doları Aşacak

Sektörün en tanınmış analistlerinden Willy Woo, Bitcoin (BTC) fiyatının boğa döngüsüne çoktan girdiğini ve en büyük kripto para biriminin 100 bin doları aşacağını söyledi.

Bitcoin 2

Sektörün en tanınmış analistlerinden Willy Woo, Bitcoin (BTC) fiyatının boğa döngüsüne çoktan girdiğini ve en büyük kripto para biriminin 100 bin doları aşacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

3 Mart’ta ünlü finans programı Keiser Report’ta konuşan Woo, BTC/USD için 135 bin dolarlık fiyat tahmininin sağduyulu bir tahmin olduğunu ileri sürdü.

Woo, şu anda 50 bin doların üzerinde olan fiyatın kümülatif ortalamasının 35 katına kadar çıkabileceğini ve uzun zamandır yükselişini sürdürdüğünü belirterek, görülebilecek zirveleri tahmin etmek için kümülatif ortalamanın etkin bir metrik olduğunun altını çizdi. Woo, programın sunucusu Max Keiser’a, “Kümülatif fiyat ortalaması 50 bin doların üzerinde. Yükselmeye devam ediyor ve 35 kata kadar çıkabilir” açıklamasında bulundu.

Şu anda Bitcoin’in fiyatının blok ödülü yarılanmalarının dört yıllık döngüsüne uygun şekilde hareket ettiğini belirten Woo, BTC/USD’deki yeni zirveleri küvete su doldurmaya benzetti ve en iyi zirve tahminin 100 bin doların üstü, döngü zamanlaması ve ortalama piyasa değerinin 35 katına ulaşıldığında görülebilecek olan 135 bin dolar civarında olduğunu belirtti. Ayrıca şunları ifade etti:

Bu boğa piyasasının ne kadar sürdüğüne bağlı olarak, yaklaşık 100 bin ila 250 bin dolar aralığına ulaşılmasını bekliyorum.

Woo, BTC/USD’nin son haftalarda verdiği kayıplara rağmen 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde işlem görmeye devam ettiğinin de bilgisini paylaştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x