Yükleniyor...

Selcoin: “Bitcoin Kısa Vadede, ABD’deki Protestolardan Olumsuz Etkilenebilir”

ABD'de bir haftadır devam eden protestolar giderek ülke geneline yayılıyor.

Bitcoin ABD Protestolar

ABD’de bir haftadır devam eden protestolar giderek ülke geneline yayılıyor. Yerde yüzüstü kelepçeli olarak yatarken, bir polis memurunun boğazına bastırdığı 46 yaşındaki siyahi George Floyd’un ölümü sonrasında başlayan gösteriler, giderek büyüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD’deki iç karışıklıkla ilgili YouTube kanalında paylaştığı video üzerinden değerlendirmelerde bulunan kripto para topluluğunun ünlü isimlerinden Selcoin, ekonomilerin halihazırda kırılgan durumda olduğunu ve ABD’deki karışıklıkların borsalarda ikinci dipler için tetikleyici olabileceğini belirtti. ABD Doları ve altın tutanların orta vadede güvenli bölgede olduklarını ifade etti.

Bitcoin için dijital dünyanın devletsiz para birimi tanımlamasını yapan Selcoin; dünyadaki tüm bu olup bitenlerin Bitcoin’e yarayacak gelişmeler olduğunu söyleyerek, güncel görünümde ise Bitcoin’in ABD’deki protestolardan kısa vadede negatif etkilenmesinin olası olduğunu söyledi.

Kripto para yatırım stratejisi hakkında da önemli açıklamalarda bulunan Selcoin, 2018’den bu yana altcoinler’den uzak durduğunun altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x