Yükleniyor...

Sevilen Dizi Brooklyn Nine-Nine’ın Yıldızından Kripto Para Projesi

Brooklyn Nine-Nine dizisinin ünlü oyuncusu Terry Crews, kendisine ait bir bir kripto para birimi çıkarmak için kolları sıvadı.

terry

Brooklyn Nine-Nine dizisinin ünlü oyuncusu Terry Crews, kendisine ait bir bir kripto para birimi çıkarmak için kolları sıvadı. $POWER adını alacak olan kripto para Roll’un yardımı ile piyasaya sürülecek.

TechCrunch’a göre, Crews’in $POWER isimli “sosyal parayı” piyasaya sürmesindeki amaç, sanatçıların güçlenmesi sağlamak. Crews konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı.

“Sanatçı topluluğunun yaşayabileceği ve var olabileceği bir şey haline gelmek için uzun vadeli planımız bu.”

Roll, bireylerin kendi sosyal para birimlerini oluşturmalarına, kendi değerlerine sahip olmalarına ve kontrol etmelerine olanak tanıyor. Kendisini “sosyal paralar için blok zinciri altyapısı” olarak tanımlayan Roll, Ethereum (ETH) ağı tarafından da destekleniyor. Bu Roll sosyal para biriminin bir ERC20 tokenı olarak basıldığı anlamını taşıyor.

Roll bir başlangıç olsa da, pazarda önemli bir biçimde büyüdüğünü de hatırlatmakta fayda var. Sosyal paranın piyasa değeri 1.2 milyar dolar ve 24 saatlik ticaret hacmi de yaklaşık 2.7 milyon dolar.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
I don't wanna give name
I don't wanna give name
2 yıl önce

Wow that’s so much money 💰

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x